مطالب پيشنهادي

آموزش هایلایت با فویل

تاريخ : ۱۲ مرداد
بازديد : 803

رنگ مو یا مش کردن مو به همراه  آموزش هایلایت با فویل با تمام نکات کلیدی برای زیبا کردن موها با تصویر گام به گام و نکته های رنگ ساژ کردن و کلیه نکات قابل توجه در مراحل کار در مطلب امروز ما…

آموزش هایلایت با فویل

047477 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

هایلایت با فویل

آموزش رنگ مو با فویل همراه با تمام نکات کلیدی آن یکی از مهم ترین تکنیکهایی است که می توانید ظاهرتان را تغییر دهید و زیبایتان را دوبرابر کنید.

همینطور که ازاسم این روش معلوم است، فوبل های آلومینیومی ویژگی اصلی این روش است. دلیل استفاده از فویل آن است که اولا گرمای به وجو آمده در فویل باعث تسریع روشن شدن مو می شود و ثانیا فویل سبب می شود موها با دقت و به دلخواه انتخاب می شوند و زیباتر روشن می گردد. برای بهتر شدن این روش بهتر است نکات زیر را حتما اجرا کنید.

 

120660 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

113030 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

شانه کردن موها

شاید برایتان جالب باشد که یکی از مهم ترین نکات رنگ و مش به خصوص در آموزش رنگ مو با فویل صاف بودن و بدون گره بودن موهایتان است.

اگر موهایتان را شانه کردید ولی همچنان گره و وزی در موهایتان وجود داشت، بهتر است توسط سشوار و برس بزرگ گرد و یا دستگاه سشوار چرخشی بابلیس یک براشینگ مختصر در موهایتان بگیرید تا موهایتان لخت و صاف شود.

یادتان باشد هر چه موهایتان صاف تر، نتیجه کار زیباتر!

 

860211 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

تقسیم نمودن موها برای هایلایت با فویل

دومین مورد از آموزش رنگ مو با فویل تقسیم مو است.

تقسیم کردن موها در کل بستگی به اندازه موها و نوع کار دارد. اگر راحت ترین نوع تقسیم بندی را می خواهید کافیست موهایتان را به چهار سمت مساوی تقسیم کنید که دو قسمت در جلو موها و دو قسمت در پشت موهایتان به وجود می آید.

اگر دوست دارید حرفه ای تر کار کنید بهتر است از تقسیم بندی های ۸ تایی که موها را ظریف تر جدا می کند استفاده نمایید. در شکلهای زیر انواع تقسیم بندی های مو را مشاهده نمایید. شانه ظریف مخصوص آرایشگری بسیار به کارتان می آید.

بخوانید :   دانلود آهنگ جدید امید یاران + متن اهنگ

206711 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

085663 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

آموزش هایلایت با فویل

541639 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

قرار دادن موها در لای فویل

سومین نکته آموزش رنگ مو با فویل قرار دادن موها در لای فویل است. برای این کار بایستی مواد و وسایل را از قبل تهیه کنید.

در ابتدا پودر دکلره و اکسیدان ۹ یا ۱۲ درصد (بستگی به شماره رنگ نهایی اکسیدان را انتخاب نمایید، با توجه به روش دکلره مو تا پایه ۹) را در کاسه ترکیب رنگ مخلوط نمایید.

در ضمن فویلهای نازک را در اندازه های مناسب ببرید.

یک قسمت از موها را توسط گیره را جدا کنید.

سپس یک لایه نازک از موهایتان را جدا کنید و یک تکه فویل نازک را زیر مو قرار داده و مواد دکلره را به مو آغشته کرده و کاملا مواد را درگیر مو کرده و تکه بعدی فویل را روی آن قرار دهید و سپس حالت پاکتی فویل را جمع کنید.

 

758760 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

247471 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

100527 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

پس از آنکه این کار را برای همه قسمت های مورد نظر مو انجام دادید موها را به حال خود بگذارید تا پس از آنکه مدت زمان لازم برای باز شدن مو تا پایه مورد نظر طی شد موها را بشویید. در مورد نحوه ی دکلره تا پایه ۹ می توانید به فیلم آموزشی دکلره مراجعه نمایید.

شستن موها پس از هایلایت با فویل

نکته چهارم آموزش رنگ مو با فویل، شستن موها است. بایستی موها را پس از ۲۰ دقیقه چک نمایید.

ممکن است مدت زمان مورد نظر بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه باشد که بستگی به عوامل مختلف چون پایه رنگ مد نظر، ضخامت مو و طبیعت مو دارد.

پس از آنکه موها به پایه مناسب رسید، موهایتان را از لای فویل در آورده و با آب بشویید و سپس ماسک مو مناسب بر روی موهایتان زده و پس از ۱۰ دقیقه موهایتان را آبکشی مختصر نمایید.

 

653231 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

898728 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

رنگساژ نهایی موها برای هایلایت با فویل

نکته نهایی آموزش رنگ مو با فویل، رنگساژ نهایی موهاست. کافیست همان موهای خیس خود را آغشته به رنگ کنید یا ازشامپو رنگ استفاده نمایید.

بخوانید :   روش های پاک کردن رنگ مو از پوست

ترکیب رنگ را کافیست با اکسیدان ۶ درصد مخلوط کنید و در ضمن از خنثی کننده های زرد مانند واریاسیون بنفش و دودی نیز در ترکیب رنگ استفاده کنید و اکسیدان ۶ درصد را به اندازه دو برابر مخلوط رنگ نمایید.

شامپو رنگ نیز گزینه ای مناسب برای رنگساژ است. پس از آنکه موهایتان رنگ گرفت بلافاصله کافیست موهایتان را با آب بشویید فقط مراقب باشید موهایتان تیره نشود!

و سپس با آب موهایتان را بشویید و در نهایت ماسک موی تثبیت کننده رنگ مو را به موهایتان زده و پس از ۱۰ دقیقه موهایتان را آبکشی مختصر نمایید.

سپس با سشوار موهایتان را خشک کرده و با روغن آرگان موهایتان را تقویت کرده و استایل زیبایی ببخشید. نکته مهم در مورد رنگ مو بعد از دکلره آن است که نحوه خنثی سازی رنگهای مزاحم را توسط استفاده از واریاسیون ها و رنگ ها بدانید.

فرمول های رنگ مو ترکیبی بر اساس موهای حجیم:

فرمول عکس زیر:

رنگ زمینه: پایه ۷ دکلره رنگ شکلاتی ۷ دوسوم رنگ دودی پایه ۷ به میزان یک سوم تیوپ واریاسیون دودی و بنفش یک بند انگشت اکسیدان ۶ درصد دوبرابر

رنگ هایلایت: دکلره پایه ۸ یاسی نصف تیوپ  کاراملی استیل یک تیوپ  شنی مدیترانه ای استیل نصف تیوپ یک بند انگشت واریاسیون دودی  بنفش  نقره ای اکسیدان ۶ درصد

 

645497 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

آموزش هایلایت با فویل

فرمول عکس زیر:

رنگ زمینه: پایه۷ دکلره- رنگ نسکافه ای یک تیوپ- رنگ دودی پایه ۷ نصف تیوپ- واریاسیون دودی و بنفش یک بند انگشت- اکسیدان ۶ درصد

رنگ هایلایت: دکلره پایه ۸- بژ پایه ۷ یک تیوپ-هایلایت نقره ای نصف تیوپ- یک بند انگشت واریاسیون دودی-بنفش- نقره ای – اکسیدان ۶ درصد

081662 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

 

فرمول عکس زیر:

رنگ زمینه: مشکی

رنگ هایلایت: دکلره پایه ۸- زیتونی پایه ۸ یک تیوپ-شکلاتی پایه ۷ سه چهارم تیوپ- یک بند انگشت واریاسیون بنفش- نقره ای – اکسیدان ۶ درصد

543619 Gahar ir آموزش هایلایت با فویل

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+