ازدواج جالب دختر دانشجو 16 ساله با پسر 18 ساله! + عکس

تاريخ : 8 جولای

ازدواج جالب دختر دانشجو ۱۶ ساله با پسر ۱۸ ساله! + عکس

ازدواج جالب دختر دانشجو 16 ساله با پسر 18 ساله! + عکس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

خانم دانشجو از پدر و مادرش التماس می نماید تا به او اجازه دهند با نامزد ۱۸ ساله خود ازدواج نماید.خانم ۱۶ ساله می داند که دیر یا زود خواهد مرد به همین خاطر تلاش دارد تا فرصت باقیست با نامزد مورد علاقه خود هر چه سریعتر ازدواج نماید.خانم ایونا لیندلی هم اکنون در رشته عکاسی مشغول به تحصیل است.علاقه به رقص هم دارد.
او از طریق چت کردن با نامزدش لوری کستیون اشنا شد.در رستورانی قرار ملاقات گذاشتند.در ابتدای اشنایی خانم جرات گفتن بیماریش را به لوری نداشت.اما پس از گذشت سه هفته سعی نمود به هر روشی هست موضوع را به نامزد اینده خود بگوید.خانم لیندلی دچار اختلال ورم کیسه مثانه است.نفس کشیدن برای دختر خیلی مشکل است.

ازدواج جالب دختر دانشجو 16 ساله با پسر 18 ساله! + عکس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

افرادی که به این نوع اختلال مبتلا هستند به سی سال نرسیده فوت می نمایند.
خانم لیندلی رو به مادرش کرد و التماس می نمود خواهشا اجازه دهید با دوستم عروسی کنم.من که دیر یا زود می میرم.نمی دانم سال اینده زنده خواهم ماند که ازدواج نمایم یا نه!
این زوج در سال ۲۰۱۲ جلو ۱۲۵ میهمان دعوت شده به مراسم در کلیسای “پراید ببتیست جنوبی”واقع در لیدز به صورت رسمی ازدواج نمودند.آنها پس از عروسی تصمیم گرفتند ماه عسل خود را به جزیره”رودوس”در یونان رفتند.اکنون که مدتی از پیوند انها می گذرد خانم لیندلی به اتفاق شوهرش در خانه مادرش زندگی می نمایند.

مادر لیندلی از دخترش مراقبت می نماید و دامادش نیز در دانشگاه لیدز ترینیتی مشغول تحصیل در رشته فیزیک است.شرایط جسمانی عروس خانم کمی سخت شده است.
او هم اکنون بیشتر اوقات به بیمارستان می رود و تحت مراقبت های پزشکان از دستگاه اکسیژن استفاده می نماید.اما لیندلی علیرغم شرایط موجود از زندگی در کنار مادر و شوهرش احساس رضایت دارد.


منبع: dailykhabar.ir

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي