نتـایج جـدید انتـخابات مجـلس تهران را در این صفحه بخوانید ( کلیـک کنید )
آخرین بروزرسانی ساعت 22:32 روز یکشنبه 9 اسفند 94
استان آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: مسعود پزشکیان (اصلاحطلب) و احمد علیرضابیگی (اصولگرا)؛به مجلس راه یافتند و انتخابات بین محمد حسین فرهنگی( اصولگرا) زهرا ساعی(اصلاح طلب) علیرضا منادی (مستقل) محمد اسماعیل سعیدی( اصولگرا) علی اصغر الموسوی( اصلاح طلب) سید محمدرضا میر تاج الدینی
( اصول گرا) شهاب الدین بی مقدار( اصلاح طلب) عباس عباس زاده (اصلاح طلب) به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر: حسینزاده (اصولگرا) و دواتگری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرند و جلفا: شافعی (اصلاحطلب) و حسننژاد (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا) و عبدالهی(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میانه: فردین فرمند(مستقل) و یعقوب شیویاری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور (اصلاحطلب)، داوودی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بناب: اعزازی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شبستر: علیلو (اصولگرا) آقاپور(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی الله قلیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بستانآباد: محمد وحدتی (مستقل)
حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (مستقل)
حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا)
استان آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه ارومیه: قاضیپور (اصولگرا) به طور مستقیم و هادی بهادری(اصلاح طلب)، روح الله حضرت پور(اصولگرا)، حاکم ممکان(مستقل) و مجید دودکانلوی میلان(مستقل) به دور دوم راه یافتند
حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل)
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر (اصولگرا) و شهروز برزگر (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریفپور(اصلاحطلب) و اکبرزاده(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مهاباد: محمودزاده (مستقل)
حوزه انتخابیه میاندواب و شاهیندژ و تکاب: عیسیزاده(اصولگرا)، هاشمی (اصولگرا) و میرزایی (اصلاحطلب) و جهانبخش محبی نیا(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسینزاده (اصلاحطلب)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: صدیف بدری(اصولگرا)، رضا کریمی (اعتدالگرا)؛ به مجلس راه یافتند و محمد فیضی(اصلاحطلب) و سید کاظم موسوی (مستقل) در دوره دوم برای کسب کرسی سوم نمایندگی مجلس در این حوزه به رقابت میپردازند.
حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار: ایرج بیگدللو (اصولگرا) و شکور پورحسین(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمی: سیدحمایت میرزاده (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مشگینشهر: ولی ملکی (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه اصفهان: حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)، ناهید تاج الدین(اصلاح طلب)، مینو خالقی(اصلاح طلب)، حیدر علی عابدی(اصلاح طلب)، احمد سالک(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نائین و خور و بیانک: عباسعلی پوربافرانی (مستقل)
حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فلاورجان: موسویلارگانی( اصولگرا)
حوزه انتخابیه اردستان: حجتالاسلام سیدصادق طباطبایینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه نجفآباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی(مستقل)
حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه شاهینشهر، میمه و برخوار: حسینعلی حاجیدلیگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجتالاسلام آقایی(اصولگرا)، سمیه محمودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سمیرم: سلیمی(اصولگرا)، جعفری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خمینیشهر: سید جواد ابطحی (اصولگرا)
استان البرز
حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: محمود بهمنی (اصولگرا)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاحطلب)، لطیف صادقی(اصولگرا)، سلام امینی(مستقل) و سارا فلاحی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر و آبدانان: شادمهر کاظمزاده (مستقل) و علیمحمد احمدی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان بوشهر
حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجتالاسلام عبدالحمید خدری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمالالدین شهریاری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه دشتستان: محمدباقر سعادت (اعتدالگرا)
استان تهران
حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس:
حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رباطکریم و بهارستان: ابراهیم نکو(اعتدالگرا) و حجت الاسلام نوروزی(اصولگرا) به دور دوم راهیافتند
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: حسین گروسی(اعتدالگرا) و محمد محمودی شاهنشین(مستقل) به دور دوم راه یافتند
حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقویحسینی(اصولگرا)
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی(اصلاحطلب)، قدرتالله حمزه (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل) و علی نادریفرد(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی (اصلاحطلب)
استان خراسانجنوبی
حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجتالاسلام سید محمدباقر عبادی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی (اصولگرا)
استان خراسانرضوی
حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: امیرحسینقاضیزاده(اصولگرا) حجت الاسلام نصرالله پژمانفر(اصولگرا) حجت الاسلام حسینزادهبحرینی(اصولگرا)
رضا شیرانخراسانی (اصولگرا) جواد کریمیقدوسی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تربتجام و تایباد: رحیمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه تربتحیدریه و مهولات: ابوالقاسم خسروی(اصولگرا) و باستانی (اعتدالگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی(اصلاحطلب)، سبحانیفر(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه: احسان قاضیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: هادی شوشتری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کاشمر و خلیلآباد و بردسکن: بنیادی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی(مستقل)
حوزه انتخابیه نیشابور و تختجلگه: حمید گرمابی (اصلاحطلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)
استان خراسانشمالی
حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری (اصلاحطلب) و علی قربانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی (مستقل)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز: انتخاب بین همایون یوسفی(اصلاح طلب)، جواد کاظم نسب (اصلاح طلب) ،علی ساری (اصلاح طلب)، سید شریف حسینی(مستقل)، شکر خدا موسوی(اصولگرا)، شبیب جویجری(اصولگرا) به دور دوم کشیده شد
حوزه انتخابیه آبادان: عامر کعبی(مستقل) جلیل مختار(مستقل) مستقیم و غلامرضا شرفی(اصولگرا) و محمد مولوی (اصولگرا) به دور دوم راه یافتند
حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسنوند(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: سیدهادی طباطبایی(اصولگرا) و هدایتالله خادمی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی (اصلاحطلب) و حبیب الله کشت زر(اصلاح طلب) به دور دوم راه یافتند.
حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)
حوزه انتخابیه دزفول: پاپی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دشتآزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصرینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری(مستقل) و علیرضا ور ناصری(اصولگرا) به دور دوم راهی بافتند
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: حبیب آغاجری(اصولگرا) و دژمان (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم: فریدون احمدی(اصولگرا)، سید افضل موسوی(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی (اصولگرا) و محمد عزیزی (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی(اصولگرا) و احمد بیگدلی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی (مستقل)
استان سمنان
حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر: احمد همتی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن بیگی(مستقل)
حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب (مستقل)
استان سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه زاهدان: علیم یارمحمدی (اصلاحطلب)، حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخشهای فنوج و لاشاروبنت و آشار: محمد نعیم امینی فرد(مستقل)
حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر و کنارک: ایراننژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خاش و بخشهای نصرت آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا (اصلاحطلب) – حبیبالله دهمرده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در ازهی(مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز: بهرام پارسایی(اصلاحطلب) و فرج الله رجبی(اصلاحطلب) به مجلس راه یافتند و مسعود رضایی(اصلاحطلب) علی اکبری(اصلاحطلب)، جعفر قادری (اصولگرا) و حسین نجابت (اصولگرا) راهی مرحله دوم انتخابات شدند.
حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرمپور (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مرادی (اصولگرا) و گودرزی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه آباده: زارع (اصولگرا)
حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لامرد: علوی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سپیدان: خادم (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه داراب: عسگری(اصولگرا) و انصاری (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده (مستقل)
حوزه انتخابیه نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی(اصولگرا) و اصغر مسعودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان قزوین
حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: سیده حمیده زرآبادی(اصلاحطلب) و داوود محمدی (مستقل)
حوزه انتخابیه بوئینزهرا: بابایی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاحطلب)
استان قم
حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی(اصولگرا)، علی لاریجانی(اصولگرا)، حجتالاسلام مجتبی ذوالنور(اصولگرا)
استان کردستان
حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی (مستقل)
حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری (مستقل)
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سید مهدی فرشادان(مستقل) به طور مستقیم و سید احسن علوی(اصولگرا) و سالار مرادی(اصولگرا) به دور دوم راه یافتند
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (مستقل) انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان کرمان
حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد: کمالیپور (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیریخامکانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسنپور بیلگری (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزهای (اصلاحطلب)
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: احمد صفری(اصلاحطلب) و سیدسعید حیدریطیب(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اسلامآباد غرب و دالاهو: حشمتالله فلاحتپیشه (اصولگرا)
حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجتالاسلام سیدجواد حسینیکیا (اصولگرا) و محمد رستگار(اعتدالگرا)؛ انتخابات بهدور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپلذهاب و گیلانغرب: فرهاد تجری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)
استان کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلاممحمد زارعی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاحطلب)
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آققلا: عبدالغفور امان زاده(مستقل)، نور محمد تربتی نژاد(اصلاح طلب)، نبی هزارجریبی (اصلاح طلب) و سید علی طاهری (اصولگرا) به دور دوم انتخابات رسیدند.
حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه علیآباد: قرهخانی ( مستقل)
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: رحمتالله جلالی(اصولگرا) رامین نورقلیپور(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قرهجه طیار(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه تپه: نجیب حسینی( اصلاح طلب) و شهرام کوسه غراوی(مستقل) به دور دوم راه یافتند.
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده (اصلاحطلب) به مجلس راه یافتند و جبارکوچکی نژاد(اصولگرا) سیدعلی آقازاده دافساری(اصولگرا) سیدولی اله عظمتی(اصولگرا) و محمدصادق حسنی جوریابی(اصلاح طلب) رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه آستارا: داداشی (مستقل)
حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: محمدحسین قربانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بندرانزلی: خستهبند (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رودبار: صمد مرعشی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه صومعهسرا: دلخوش (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیکفر (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فومن و شفت: مهدی افتخاری(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاحطلب)
استان لرستان
حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(اصولگرا) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات بهدور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرمآباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاحطلب)، مرتضی محمودوند(اصولگرا)، محمدرضا ملکشاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت: الهیار ملکشاهی (اعتدالگرا)
استان مازندران
حوزه انتخابیه بهشهر: علی محمد شاعری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسفنژاد(اصلاحطلب)، دامادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه قائمشهر: عبدالله رضیان(اصلاحطلب)؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور (اصولگرا) و ادیانی (اصولگرا) است
حوزه انتخابیه بابل: علی نجفیخوشرودی (اعتدالگرا)؛ برای کسب کرسی دوم باید حسین نیازآذری (مستقل) و همتالله طاهرنژادلداری(اصلاحطلب) با یکدیگر در دور دوم انتخابات به رقابت بپردازند.
حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا(مستقل)
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: علی اسماعیلی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت: قاسم احمدیلاشکی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: ولیالله نانواکناری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تنکابن، عباسآباد و رامسر: شمسالله شریعتنژاد (اصلاحطلب)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: علیاکبر کریمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)
حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات (اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه شازند: غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجیآباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد آشوری(اصولگرا) و احمد مرادی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزمنژاد (اصلاحطلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان همدان
حوزه انتخابیه همدان: حاجیبابایی (اصولگرا) و امیرخجسته(اصولگرا)
حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار(اصولگرا)
حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاحطلب) و عطاالله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاحطلب)؛ احمدیآزادیخواه (اصولگرا) و علیرضا امامی (اصلاحطلب) برای کسب دومین کرسی نمایندگی این شهرستان در دور دوم به رقابت میپردازند.
حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرامنیا (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی(اصولگرا) و صباغیان(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
اقلیتهای دینی
حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)
حوزه انتخابیه کلیمیان: مرهصدق (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بتکلیا (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارنخانلری (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران: ژرژیک آبرامیان (مستقل)