مطالب پيشنهادي

ختم به خیر شدن موسوی و کروبی با انجام دو کار

دسته بندي : اخبار,سیاست
تاريخ : 4 ژانویه
بازديد : 492

ختم به خیر شدن موسوی و کروبی با انجام دو کار

ختم به خیر شدن موسوی و کروبی با انجام دو کار, جدید 1400 -گهر

ختم به خیر شدن موسوی و کروبی با انجام دو کار

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: امید این است که این آقایان(موسوی و کروبی) تعقل کنند و ۲ کار را انجام دهند؛ یکی اینکه دشمنان را از خود ناامید و آنها را محکوم کنند و سپس عذرخواهی کنند.

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درخصوص واکنش‌ خانواده مهدی کروبی نسبت به سخنانش درخصوص ۹ دی،گفت: بنا نیست به هر موضوع از طرف هر کسی پاسخ دهم. به هرحال ممکن است آنها هم ناراحت باشند.

وی افزود: ملاک حال فعلی افراد است. پیام ۹ دی برای همه روشن بود و ما هم وظیفه داریم پیام ۹ دی را به نسل جوان امروز بگوییم.

رئیس شواری فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه مسئله حصر یک موضوع قانونی است و شورای امنیت ملی به این جمع‌بندی رسیده و قضیه کاملا قانونی است، تصریح کرد: از سوی دیگر حصر یک مسئله حفاظتی است؛ به هر حال ممکن است افراد ناآگاه، چه مزدور خارجی و چه احمق داخلی در کشور دردسرهایی برای آزادی محصورشدگان به وجود آورند و برای جلوگیری از این آسیب آنها در حصر حفاظتی قرار گرفته‌اند.

حجت‌الاسلام اکرمی اضافه کرد: نکته سوم درخصوص حصر این است که حصر این آقایان به نوعی مصلحتی است که اینها در خلوت خود کمی تعقل کنند که چه خطا و خلافی انجام داده‌اند و چرا ۸ ماه کشور دچار کشمکش شده است.

وی خاطرنشان کرد: امید این است که این آقایان(موسوی و کروبی) تعقل کنند و ۲ کار را انجام دهند؛ یکی اینکه دشمنان را از خود ناامید و آنها را محکوم کنند و به آنها بگویند که مسائل ما داخلی است و ربطی به خارج ندارد.

حجت‌الاسلام اکرمی گفت: کار دومی که باید انجام دهند، این است که عذرخواهی کنند و انشاءلله مورد قبول قرار بگیرد و ماجرا ختم به خیر شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  1. رضا

    واقعآ که
    هر دم از این باغ بری می رسد
    راستی به چه جرمی حبس شدن
    هر کی حق میگه محکومه؟

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي