X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

آرایشگرانی که با جراحی مستهجن زیورآلات نصب می کردند دستگیر شدند‎ / عکس

دسته بندي : اجتماعی,اخبار,سلامت
تاريخ : ۱۸ مهر
بازديد : 626

دو آرایشگر به جرم جراحی های غیر اصولی و نصب زیورآلات در اعضای بدن و اندامهای زنان انجام می دادند دستگیر شدند. این دو ارایشگر با جراحی مستهجن اندام زنان برای آنها زیور آلات نصب می کردند.

در این رابطه روزنامه ایران نوشت: دو زن جوان آرایشگر که با راه‌اندازی مرکز جراحی‌ زیبایی در یک آرایشگاه، هم‌زمان با جراحی‌ اقدام به نصبزیورآلات روی اعضای مختلف صورت و اندام‌های زنان و دختران می‌کردند به اتهام دخالت در امور پزشکی، جراحی‌های زیبایی مستهجن و انتشار تصاویر مربوطه در فضای مجازی، در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

دادیار ویژه جرائم رایانه‌ای دادسرای مشهد، با اشاره به دستگیری این دو زن گفت: «چندی قبل دختر جوانی به‌عنوان شاکی خصوصی به دادسرا مراجعه کرده و گفته بود دو زن آرایشگر پس از جراحی روی بینی‌اش صدماتی به صورتش وارد آورده‌اند.

با توجه به صدمات وارده ناشی از جراحی بر بینی این دختر، پرونده به پزشکی قانونی ارسال شد و شاکی مستحق دریافت چندین فقره دیه ناشی از صدمات شناخته شد. با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این دو زن با راه‌اندازی مرکز جراحی‌های پرسینگ (نصب جواهرات روی اعضای بدن) در یک آرایشگاه، زیورآلات را روی اندام‌های زنان و دختران جوان نصب می‌کردند و سپس نمونه کارها را در فضای مجازی و گروه‌های تلگرامی نیز منتشر می‌کردند.

بخوانید :   عناوین روزنامه های امروز 30 مرداد 97 + تصویر

122569 Gahar ir آرایشگرانی که با جراحی مستهجن زیورآلات نصب می کردند دستگیر شدند‎ / عکس

دادیار ویژه جرائم رایانه‌ای دادسرای مشهد گفت: برای این دو آرایشگر با موارد اتهامی دخالت در امور پزشکی و انتشار جراحی‌های مستهجن در فضای مجازی و گروه‌های تلگرامی پرونده قضایی تشکیل شد که در حال حاضر تحقیقات تخصصی ادامه دارد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي