X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

تاريخ : ۱۶ فروردین
بازديد : 1209

درفصل بهار چه لباسی بپوشیم؟فصل بهار که می‌شود، وقتش است که لباس‌های پشمی را توی چمدان بگذارید،و لباس‌ رنگارنگ بهاری بپوشید. فصل بهار، بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس هایی است که هرگز آن را تجربه نکرده اید. فصل بهار، این فرصت را به شما می دهد که انواع رنگ ها را به مجموعه رنگ لباس هایتان اضافه کنید و با فصل هماهنگ شوید. با سایت گهر همره باشید با معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار .

برای خوش تیپ شدن شما در فصل بهار، پیشنهادهایی داریم که بد نیست آنها را هم گوشه ذهن تان داشته باشید تا این بهار خوش تیپ تر از پارسال باشید.

رنگ زرد: رنگ زرد، رنگی گرم و شاد است و جذابیت آن بیشتر به خاطر قدرت آن در روشن نشان دادن فضاهای تاریک است. رنگ‌های خانواده زرد هر چه روشن‌تر باشند، انرژی ملایم‌تری به ما می‌دهند.

.

single معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

single 1 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

single 2 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

رنگ سبز آبی: رنگ سبز نمادی از رشد و شکوفایی است و از آن‌جایی که پرانرژی‌ترین رنگ محسوب می‌شود، پوشیدن آن احساسی از تندرستی و خوشبختی را در فرد به وجود می‌آورد. رنگ نارنجی: رنگ نارنجی بهار امسال جای خودش را در کلکسیون برندهای معروف حسابی باز کرده است.

بخوانید :   خرید بوت زمستانی و نکات مهمی در مورد آن

.

single 3 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

single 4 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

single 5 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

رنگ نارنجی: یکی از ویژگی های نارنجی این است که هم با رنگ ها و حال و هوای تابستانی و هم پاییزی جور در می آید و بسته به رنگ ها و مدل هایی که همراه با آن انتخاب می کنید می توانید آن را به راحتی در هر فصلی بپوشید. پس با خیال راحت هر لباس نارنجی که بهار امسال بخرید را با خیال راحت و البته با دقت در چیزهایی که با آن ترکیب می کنید می توانید مورد استفاده قرار دهید.

.

single 8 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

single 7 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهارsingle 10 معرفی رنگهایی زیبا برای جذابیت خانم ها در فصل بهار

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي