در جواب تبریک تولد چه بگوییم + جملات زیبا در پاسخ تبریک تولد

در جواب تبریک تولد چه بگوییم؟ پاسخ به تبریک تولد یکی از مهم ترین کارهایی است که به نشانه احترام به عزیزانی که به یاد ما بودند باید انجام داد. اما اینکه چه جملاتی به کار ببریم و از آنها قدردانی کنیم بسیار مهم است. خصوصا قدردانی از عزیزانی که احترام به آنها بسیار مهم است. در این مطلب چندین جمله پیام تشکر بابت تبریک تولد برای شما آماده کرده ایم.

در جواب تبریک تولد چه بگوییم

در جواب تبریک تولد چه بگوییم + جملات زیبا در پاسخ تبریک تولد

جواب تبریک تولد با شعر

مرحبا‌ ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست
تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
سپاس بی‌کران به بهانه تبریک تولدم دوست عزیزم!!!

ما با نفس سلامت ای دوست، خوشیم
از گرمی هر کلامت ای دوست، خوشیم
هرچند که افتخار دیدارت نیست
با زنگ خوش پیامت ای دوست، خوشیم
مرسی دوست خوبم بابت پیام تبریک تولد زیبایت .

تو با کلمات دلنشین در پیام تبریکت، روز تولدم را به یک جشن باشکوه تبدیل کردی. برای این عشق و محبت بی‌دریغ، صمیمانه تشکر می‌کنم.

گاه یک سنجاقک به تو دل می‌بندد و تو هر روز سحر می‌نشینی لب حوض تا بیاید از راه از خم پیچک نیلوفرها، روی مو‌های سرت بنشیند یا که از قطره آب کف دستت بخورد. گاه یک سنجاقک همه معنی یک زندگی است. سپاسگزارم سنجاقک مهربان که روز تولدم به من تبریک گفتی و معنای زندگی‌ام شدی.

عاشقان راه تشکر کردنشان را فدا شدن می‌بینند و پروانه برای قدردانی از شمع در آتشش آب می‌شود. آه از دست کوته من که نمی‌دانم در برابر تبریک مهرآمیز تو چگونه تشکر کنم. خجالت و سپاس مرا همزمان پذیرا باش.

هر کلمه در پیام تبریکت مانند یک ستاره درخشان در آسمان شب من بود. برای این متن زیبایی که برای تولدم فرستادی و توجهت، ازت ممنونم.

استوری تشکر بابت تبریک تولد

جذاب‌ترین کادوی تولد امسالم، تبریک تو بود. ممنونم.

سپاسگزارم که قشنگ‌ترین روز زندگی‌ام را تبریک گفتی.

اینکه امروز را یادت بود، برای من با ارزش‌ترین است. ممنونم خوب من.

ممنونم که بهترین تبریک امروز را بهم گفتی.

چقدر زیباست که تو روز تولدم را به من تبریک گفتی. ممنونم عشقم.

مرسی که این روز را فراموش نکردی، بهترینی. دوستت دارم.

تبریک تو بهترین هدیه‌ای بود که می‌توانستم در روز تولدم داشته باشم. سپاس.

فکر نمی‌کردم تولد منو یادت باشه! سورپرایز شدم عزیزم.

تشکر ویژه از تبریکات تولد

تشکر ویژه مرا پذیرا باش. تبریک شما با خود یک پیام زیبا داشت: زندگی زیباست، دقت کن، آرام رد شو، حس کن، نفس بکش؛ همه چیز نعمت است.

تو با پیام تبریکت یک لبخند روی لبانم نشاندی و قلبم را با خوشبختی پر کردی. ممنونم برای این همه محبت و دوستی.

جواب تبریک تولد دوست

تبریک تو، مثل یک کادوی قیمتی برای من بود که با کلماتت به من هدیه کردی. برای این لطف و مهربانی‌ات، از ته دل ممنونم.

پیام تبریک تو مرا به یاد روزهای خوب و دوستی‌های قدیمی مان انداخت. برای به وجود آوردن این حس نوستالژیک و دوست داشتنی در من، ازت سپاسگزارم.

تبریک تو مانند یک ملودی شیرین بود که در گوشه‌ گوشه قلبم پیچید. برای اینطور تبریک گفتن تولد، قدردانی امری ضروری است. مرسی ازت!!!

متن زیبای تبریک تو برای تولدم، مثل یک پیام صلح و دوستی بود. برای این همه محبت و احترامی که به من نشان دادی، از صمیم قلب ممنونم.

تبریک تو، چون بارانی بر تشنگی هایم بود. برای اینکه روز تولدم را با کلمات عاشقانه ات سیراب کردی، سپاسگزارم.

پیام تبریکت آنقدر گرم و صمیمانه بود، تبدیل به آتشی شد که در این شب سرد زمستانی گرمم کرد. برای این همه گرمی، صفا و صمیمت ازت متشکرم.

متن تشکر رسمی بابت تبریک تولد

در جواب تبریک تولد چه بگوییم + جملات زیبا در پاسخ تبریک تولد

امروز که تولدم را تبریک گفتید، عشق در وجودم حک شد. شما دوستان این احساس را در من بوجود آورده‌اید که گویی بر کوهی تکیه کرده‌ام، کوهی استوار که تیشه‌های فرهاد وارتان نقش ماندگار عشق را بر آن حک کرده است. قدر این کوه را می‌دانم و همچون پرنده‌ای، در شیار‌های این کوه لانه‌ای خواهم ساخت و تا ابد با آرامش و اطمینان، در آن سکنی خواهم گزید. لانه‌ای امن، که هیچ تندبادی نخواهد تنوانست آن را متزلزل کند. ممنون بابت پیام‌های تبریک تولد سراسر عشق و محبت تان.

به این بهانه تقدیر و تشکر سپاس و ارادت خالصانه خود را از همه عزیزان و سروران را در خصوص ارسال پیامهای تبریک تولد اینجانب از طریق تلفن و اس ام اس را اعلام نموده و امیدوارم همواره دلی شاد و زندگی توام با شادی سر شار از لحظه های ناب و به یادماندنی در نهایت موفقیت داشته باشید.

محبت چشمه‌ای‌ست از جنس نور
هم ارادت هم سلام از راه دور
سپاس بابت پیام تبریکتان

داشتنت مثل هوای برفی، یا نم نم باران جاده شمال، یا مثل آن بغلی که عاشقت است و تنهایت نمی گذارد و یا مثل برگشتن آدمی که سالهای سال منتظر آمدنش بودی؛ آی می چسبد …ممنون همکار خوبم بابت حضور گرمت و اینکه همیشه کنارم و به یادم هستی.

یک تبریک تولد مسرت‌بخش، همواره دل را شاد و لحظه‌هایت را ماندگار می‌سازد و اینک تبریک گفتن شما به اینجانب نیز مایه مباهات من است. سپاسی بی‌حد و بی‌کران که تبریکات زیبای شما را دریافت داشتم.

پروردگارا، آرامش و سلامتی را به سرزمین قلب کسانی که تولدم را تبریک گفتند بباران و شکوفه‌زار وجودشان را نشاط و زیبایی ببخش. از شما مدیریت محترم … بسیار ممنون و سپاسگزارم.

متن سپاسگزاری از تبریک تولد

دو چیز هیچ‌وقت از یاد آدم‌ها نمی‌رود: دوستان خوب و روز‌های خوب. یک چیز هم هیچ‌وقت از دل آدم نمی‌رود: روز‌های خوبی که با دوستان خوب گذشت. سپاس از همه دوستان خوبم که در روز تولدم کنارم بودند و یا با ارسال پیام تبریک دلم را شاد نمودند.

تو کسی هستی که می دونی چطور خنده رو لبام بیاری
تو الهام بخش منی
خیلی ممنونم برای آرزوهای خوبت در روز تولدم که برای من نوشتی

به این وسیله مراتب سپاس خود را از تبریک ارزشمند و صادقانه جنابعالی در روز تولدم تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت آن بزرگوار را مسئلت دارم

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه