مطالب پيشنهادي

رکورد شکنی های عجیب فصل پنجم سریال The Walking Dead

دسته بندي : عمومی
تاريخ : 17 اکتبر
بازديد : 1934

رکورد شکنی های عجیب فصل پنجم سریال The Walking Dead

قسمت اول از فصل پنجم سریال محبوب و پربیننده «مردگان متحرک» (The Walking Dead) به رکورد ۱۷.۳ میلیون بیننده و ۱.۲۷۰ میلیون دانلود غیرقانونی دست یافت.

بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، یکشنبه گذشته، قسمت اول از فصل پنجم سریال «مردگان متحرک» در شب  اول  نمایشش از شبکه ” AMC” توانست رکورد تعداد بیشترین بیننده های خود را شکسته و به تعداد ۱۷.۳ میلیون نفر برساند. از این تعداد، نزدیک به ۱۱ میلیون نفر از بینندگان را مخاطبان بزرگسال (از ۱۸ تا ۴۹ سال) تشکیل می دادند.

رکورد شکنی های عجیب فصل پنجم سریال The Walking Dead, جدید 1400 -گهر

این در حالیست که پیش از این رکورد پربیننده ترین قسمت از آن اپیزود اولیه ی فصل چهارم با حدود ۱۶ میلیون نفر بود. رقم ۱۷.۳ میلیون نفری حتی از مسابقات شنبه شب فوتبال امریکایی (در بخش خصوصی) نیز بیشتر بوده و باعث شده تا سریال «مردگان متحرک» را تبدیل به یکی از جدی ترین برنامه های تفریحی تلوزیون بکند.

این درحالی است که یک میلیون و دویست و هفتاد هزار بار از آی‌ پی‌ های منحصر  به فرد به صورت غیر ‌قانونی دانلود شده است. بنگاه آسیپیو این  آمار را منتشر کرده است.

این میزان بیش از چهار برابر نسبت به دو فصل قبلی این سریال افزایش داشته است. سال ۲۰۱۳ فصل چهارم این سریال یک صد و هفتاد و هشت هزار و سال ۲۰۱۲ فصل سوم این سریال دویست و نود و شش هزار بار به صورت  غیر  قانونی از اینترنت دانلود شده است. طبق این  آمار  کشورهای استرلیا ، بریتانیا، برزیل و کانادا بالاترین میزان دانلود غیر  قانونی ر ا در دست دارند.

رکورد شکنی های عجیب فصل پنجم سریال The Walking Dead, جدید 1400 -گهر

رتبه اول دانلودهای غیر  قانونی در حال حاضر در دست سریال «بازی تاج و تخت»  است و سریال «مردگان متحرک» در رده دوم قراردارد.

قسمت‌های آغازین و پایانی فصل  چهارم سریال «بازی تاج و تخت» به ترتیب یک میلیون و هشتصد و شصت هزار و یک میلیون و چهار صد و شصت هزار بار به صورت غیر قانونی دانلود شده است. در این میان زامبی‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

سریال «ملت زامبی» توانست در روز  اول نمایش قسمت اولش ۳۰۰ هزار  بار از آی پی‌ های منحصر  به فرد به صورت غیر قانونی دانلود شود.

منبع: cinemabox.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي