Surface Mini مایکروسافت به زودی روانه بازار می شود.

 پس از ادغام بسیاری از بخش های نوکیا و مایکروسافت، اکنون مایکروسافت، پتنت ها، ویژگی های نرم افزاری و ایده های بسیاری برای تولید دستگاه های مختلف از اسمارت فون گرفته تا حتی تبلت ها و نت بوک هایش در سر دارد. به تازگی شایعه ای مبنی بر تولید یک نسخه کوچک از اعضای خانواده سرفیس ها به نام Microsoft Surface Mini در سراسر نت پخش شده است.

 Surface Mini مایکروسافت به زودی روانه بازار می شود.

پس از ادغام بسیاری از بخش های نوکیا و مایکروسافت به تازگی شایعه ای مبنی بر تولید یک نسخه کوچک از اعضای خانواده سرفیس ها به نام Microsoft Surface Mini توسط مایکروسافت در سراسر نت پخش شده است.

چیزی که تا امروز از اخبار در دست داریم، شایعه تولید تبلت سرفیسی ۷ یا ۸ اینچی توسط  مایکروسافت است، و چون این اولین آپدیت نرم افزاری است که پس از ویندوز ۸٫۱ ارائه می شود، موجب جذب خریداران برای تبلت های با اندازه کوچک تر نیز می شود. این که آیا نسخه مینی آن نیز در حال تولید است یا خیر هنوز برای خود جای سوال دارد، اما حقیقت این جاست که شرکت مایکروسافت به تازگی بخش هایی از شرکت نوکیا را خریداری کرده و به نظر می رسد در حال ادغام بعضی قابلیت های سخت افزار و نرم افزاری خود بر روی آن ها می باشد.

در حال حاضر جز نام Microsoft Surface Mini هیچ اطلاعات سخت افزاری از آن در دسترس نیست، نمی دانیم که آیا صفحه نمایشی مشابه خواهد داشت یا بزرگ، متوسط یا حتی بسیار کوچکتر از آن چه اکنون در محصولات به کار برده شده است.

منبع: worldit.ir

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه