کلاهبرداری جدید و عجیب پمپ بنزین ها + فیلم

دسته بندي : عمومی,⭐ اخبار
تاريخ : 10 اکتبر

برخی از کارکنان جایگاههای پمپ بنزین کلاهبرداری جدید و عجیبی انجام می دهند که در ادامه با جزییات آن آشنا می شوید . البته هر از گاهی برخی از کارکنان جایگاههای پمپ بنزین (بخصوص جایگاههای بین راهی) از این دست اقدامات انجام می دهند که این مورد در نوع خود جدید است.

حزییات کلاهبرداری جدید پمپ بنزین ها

کلاهبرداری جدید و عجیب پمپ بنزین ها + فیلم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

جزییات کامل کلاهبرداری : برخی متصدیان جایگاه بنزین پس از برداشت مبلغ بنزین برخی مالکان خودرو، با استفاده از اطلاعات قبلی کارت، مبلغ ۲۹ هزار تومان اضافه‌تر برداشت کرده اند.

ماجرای برداشت‌ های غیر مجاز ۲۹ هزار تومانی از کارت مالکان برخی خودروها در برخی جایگاه های بنزین، به این گونه است که وقتی مالک خودرو کارت خود را برای پرداخت وجه به جایگاه دار می دهد پس از برداشت وجه بنزین، با توجه به دانستن رمز کارت یک بار دیگر کارت کشیده می شود و این بار رقم ۲۹ هزار تومان زده می شود که معمولا پیامک آن از سوی بانک های عامل ارسال نمی شود.

برخی متصدیان جایگاه بنزین پس از برداشت مبلغ بنزین برخی مالکان خودرو، با استفاده از اطلاعات قبلی کارت، مبلغ ۲۹ هزار تومان اضافه‌تر برداشت کرده اند.

به گفته یک شهروند، معمولا برخی کارگران جایگاه مذکور این ترفند را برای خودرو‌هایی که راننده حاضر نیست خودش بنزین بزند بکار می‌ برند.

فیلم رو شدن دست یک کارگر در جایگاه پمپ بنزین

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي