مطالب پيشنهادي

دانلود تریلر فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

تاريخ : 31 جولای
بازدید : 1730

دانلود تریلر فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

یکی دیگر از نمایش های مهم کامیک کان ۲۰۱۴، تیزر تریلر فیلم «بازیهای گرسنگی : مرغ مقلد ۱» (The Hunger Games: Mockingjay – Part 1) بود، که شامل توضیحاتی از خط اصلی داستان و نمایش کاراکتر اصلی یعنی کتنیس اوردین (جنیفر لارنس) می باشد.
بنابر گزارش سینما باکس، این فیلم قسمت سوم و پایانی از این سری است که توسط فرانسیس لارنس از روی فیلمنامه‌ ای از دنی استرانگ و پیتر کریگ کارگردانی شده است. بازیگر مطرحی که به این نسخه اضافه شده است جولین مور می باشد که نقش رئیس آلما کوین را بازی می‌کند.

دانلود تریلر فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 1, جدید 1400 -گهر
وودی هارلسن، لیام همسورث، جاش هاچرسن، الیزابت بنکس، جفری رایت، سام کلافلین، جنا مالونه، استنلی توچی و دانلد ساترلند از دیگر بازیگران این فیلم هستند. این مجموعه بر مبنای سه‌گانه ادبی پرفروش سوزان کالینز ساخته شده که تنها در آمریکا بیش از ۶۵ میلیون نسخه فروخته است.
عنوان سوم در دو قسمت که قسمت اول ۲۱ نوامبر ۲۰۱۴ (۳۰ آبان ۱۳۹۳) و قسمت دوم ۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۹ آبان ۱۳۹۴) اکران می شود.
خلاصه داستان :
کتنیس دو بار از «بازی‌های گرسنگی» جان سالم به در برده اما همچنان در امان نیست. «کنگره» عصبانی و به دنبال انتقام است، آنها فکر می‌کنند کتنیس باید تاوان ناآرامی‌ها را بپردازد و از آن بدتر، رئیس اسنو به صراحت گفته که هیچ‌کس در امان نیست، نه خانواده کاتنیس، نه دوستانش و نه مردم «منطقه ۱۲» …

DOWNLOAD

منبع: cinemabox.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي