آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ

تاريخ : 1 دی

در این قسمت از گهر به آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ خواهیم پرداخت. یوتیوب یک سرویس اشتراک گذاری ویدیو است که در آن کاربران می توانند ویدیوهای خود را تماشا، لایک، اشتراک گذاری، نظر و آپلود کنند. این سرویس ویدئویی را می توان از طریق رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است.

آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ

آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه تاریخچه یا سابقه جستجو یوتیوب خود را حذف کنید تا هیچ کس نتواند آنچه که جستجو کرده‌اید را ببیند. در ادامه با آموزش حذف هیستوری جستجو YouTube در موبایل و دسکتاپ با ما همراه باشید!

آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در موبایل

چگونه تاریخچه جستجوی YouTube خود را در موبایل پاک کنیم؟ آماده‌اید از شر سابقه جستجو یوتیوب خود خلاص شوید؟ فرآیند بسیار ساده است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  1. ۱- برنامه یوتیوب را اجرا کنید.
  2. ۲- روی آیکون پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی ضربه بزنید.
  3. Your Data In YouTube -3را از منوی به دست آمده انتخاب کنید.
  4. ۴- به پایین بروید و روی Manage Your YouTube Search History در زیر YouTube Search History (سابقه جستجوی یوتیوب) ضربه بزنید.
  5. ۵- روی Delete کلیک کنید و مدت زمان حذف دلخواه خود را انتخاب کنید. Delete Today, Delete Custom Range, And Delete All Time (حذف امروز، حذف محدوده سفارشی و حذف برای همیشه.)

آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آموزش حذف سابقه جستجو یوتیوب در دسکتاپ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اگر از کامپیوتر استفاده می‌کنید، مراحل مشابه هستند. به سادگی به دنبال دستورات مربوطه باشید.

این تمام چیزی است که برای حذف سابقه جستجو یوتیوب شما لازم است.

مزایا و معایب حذف سابقه جستجو یوتیوب

مزایا:

این یک راه خوب برای محافظت از حریم خصوصی شما است. اگر نگران این هستید که کسی آنچه را که جستجو می‌کردید ببیند، حذف سابقه جستجو راه خوبی برای پوشاندن مسیرهای شماست.

همچنین می‌تواند به بهبود توصیه‌های YouTube شما کمک کند . یوتیوب از سابقه جستجوی شما برای شخصی سازی محتوایی که به شما نشان می‌دهد استفاده می‌کند. بنابراین، اگر علاقه‌ای به دیدن انواع خاصی از ویدیوها ندارید، حذف سابقه جستجوی شما می‌تواند به یوتیوب کمک کند محتوای مرتبط‌تری را به شما نشان دهد.

معایب:

پیدا کردن ویدیوهایی که قبلاً تماشا کرده‌اید را دشوارتر می‌کند. اگر اغلب ویدیوهای مشابهی را تماشا می‌کنید، حذف سابقه جستجوی شما می‌تواند یافتن آنها را دشوار کند.

همانطور که اشاره کردیم، یوتیوب از سابقه جستجوی شما برای شخصی سازی محتوایی که به شما نشان می‌دهد استفاده می‌کند. بنابراین، اگر سابقه جستجوی خود را حذف کنید، یوتیوب نمی‌تواند محتوای مرتبط زیادی را به شما نشان دهد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي