دانلود فیلم خارجی رایگان

مرگ 8 نفر در کنسرت موسیقی!

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 7 نوامبر

۸ نفر جوان و نوجوان در یک کنسرت رپ در آمریکا بعلت ازدحام جمعیت درگذشتند. ازدحام جمعیت عجیب در کنسرت تراویس اسکات به حدی بود که ۱۲۰۰ نفر پلیس برای امنیت آن حضور داشتند!

مرگ ۸ نفر در کنسرت تراویس اسکات

مرگ 8 نفر در کنسرت موسیقی!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

سیلوستر ترنر، شهردار تگزاس گفت که در اثر ازدحام جمعیت در کنسرت تراویس اسکات خواننده رپ آمریکایی در هیوستون، هشت نفر بین ۱۴ تا ۲۷ سال جان خود را از دست دادند و ۱۳ مجروح در بیمارستان بستری هستند.

این خواننده رپ پیش از این گفته بود که در تحقیقات از ازدحام در حال همکاری کامل با پلیس هیوستون است.

شهردار این شهر روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی این حادثه را “یک فاجعه در سطوح مختلف” خواند.

وی افزود: اطلاعاتی مبنی بر فوت ۸ نفر در اثر حادثه شب گذشته وجود دارد که با توجه به سن آنها: یکی ۱۴ ساله، دیگری ۱۶ ساله، دو نفر ۲۱ ساله، دو نفر دیگر ۲۳، یک فوتی ۲۷ ساله، شهردار این شهر به خبرنگاران گفت: ۲۵ نفر به بیمارستان منتقل شدند، ۱۳ نفر همچنان در بیمارستان بستری هستند، از جمله پنج نفر زیر ۱۸ سال هستند. این خبر در شبکه های اجتماعی

مقامات همچنین خاطرنشان کردند که حدود ۱٫۲ هزار افسر پلیس و گارد امنیتی در این کنسرت امنیت را تامین کردند. در همان زمان، به گفته تروی فینر، رئیس پلیس هیوستون، در این کنسرت، یکی از افسران امنیتی “با چیزی به گردنش زده شد.” به گفته پزشکان، نگهبان هوشیاری خود را از دست داد و برای “احیای” او لازم بود از پادزهر نالوکسان استفاده شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي