برای بهار1402 یا 2023 چی بپوشیم؟

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 30 بهمن

بعد از پشت سر گذاشتن هفته مد و رویارویی با ترندهای جهانی و آنچه قرار است امسال در مد و فشن دنبال شود می توان این سوال اساسی را مطرح کرد که امسال باید چی بخریم؟ یا چی بپوشیم؟ در واقع این سوال برای اهالی مد و افرادی که دنبال کننده صنعت فشن می باشند سوالی چالش بر انگیز است.

برای بهار1402 یا 2023 چی بپوشیم؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خوشبختانه صنعت مد همیشه یک گام که در واقع می شود شش ماه، جلوتر است؛ یعنی کالکشن بهار و تابستان ۲۰۲۳ در سپتامبر یا همان شهریور به نمایش گذاشته می شود، به همین دلیل ما به راحتی می توانیم کمد لباس هایمان را پیش بینی کنیم.

از آنجا که مدها و استایل های بهار و تابستان برندهای جهانی رونمایی شده است، سین استایل نیز از این قضیه مستثنی نیست و با نگاهی به ترندهای جهانی و بررسی ران وی های برندهای مختلف خصوصا برندهایی با کانسپت مشابه با سین استایل در این مسیر گام برداشته است. بهتر است قبل از ورود به بحث ترند ۲۰۲۳ یا بهار و تابستان ۱۴۰۲، در رابطه با نحوه طراحی کالکشن در سین استایل توضیح کوتاهی ارائه دهیم تا شما نیز در جریان وقایع هیجان انگیز هفته مد سین استایل قرار بگیرید.

برای بهار1402 یا 2023 چی بپوشیم؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

طراحی کالکشن هر فصل در سین استایل ۴ ماه قبل از شروع فصل آغاز می شود، در واقع برای طراحی و اجرای کالکشن بهار و تابستان ۱۴۰۲، تیم طراحی سین استایل کار خود را از آذر ماه ۱۴۰۱ شروع کرد. در ابتدا تیم طراحی مارکت ریسرچ دقیقی بر تمامی طراح های سال های اخیر برندهای داخلی و خارجی دارد و طبق مدارک گردآوری شده از ترندهای جهانی و ایرانی در طی سال های اخیر خط فکری و استراتژی طراحی فصل جدید مشخص می شود، در این بین اتفاقات روز دنیا و خصوصا ایران می تواند تاثیر زیادی در طراحی کالکشن داشته باشد.

پس از مشخص شدن خط فکری، پالت رنگی کالکشن بر اساس موارد یاد شده و اناق های فکر تشکیل شده تعیین می گردد و در این زمان پارچه های لازم با توجه به ویژگی تکسچر و متریال تعریف شده و رنگ های مشخص شده تهیه می شود . اتود طرح ها بر اساس آنچه مشخص شده روی کاغذ اسکیس زده می شوند و در نهایت پس از بررسی و تغییرات لازم تایید می شوند و به مرحله اجرا قدم می گذارند. در مرحله اجرا آنچه اهمیت دارد آن است که طرح روی کاغذ قابلیت اجرا و توجیه اقتصادی داشته باشد گاها طرح هایی در این مرحله از دور خارج می شوند چراکه قابلیت اجرایی به صورت انبوه را ندارند یا آنکه هزینه صرف شده برای تولید کالا به قدری گزاف می شود که مخاطب تمایلی به خرید آن نخواهد داشت.

پس از آماده شدن اولین محصول از طرح اولیه، محصول وارد مرحله باگ گیری و پرو می شود این مرحله بارها تکرار می شود تا نمونه به بهترین خود برسد که در این مرحله به آن گلد سمپل میگوییم. گلد سمپل به عنوان محصول الگو وارد مرحله تولید انبوه می شود. این پروسه ۴ ماه زمان میبرد و طی این ۴ ماه تیم طراحی و تولید با نهایت توان در تلاشند که بهترین خود را ارائه دهند.

حال که با نحوه طراحی کالکشن در سین استایل آشنا شدید می توانیم بپرسیم که سین استایل برای بهار و تابستان ۱۴۰۲ با چه مد و رنگی به کمد شما راه پیدا می کند؟

رنگی که امسال پنتون به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد سایه‌ای از رنگ قرمز که Viva Magenta 18-750 نام دارد و نشان‌دهنده قدرت و شجاعت است. این رنگ ترکیبی از قرمز، بنفش، سرخابی و زرشکی است.

البته رنگی که پنتون اعلام می کند لزوما قانون یا آیه نیست که همه ملزم به رعایت و اجرای آن باشند در واقع این رنگ نه فقط در فشن بلکه در صنایع دیگر نیز می تواند به کار گرفته شود یا نشود پس در اگر تا الان فکر می کردید که هر رنگی که به عنوان رنگ سال اعلام شود شما را ملزم به استفاده از آن رنگ در لباس هایتان می کند، وقت آن است خودتان را از این چهارچوب رها کنید برای مثال رنگ‌های خاصی مانند سبز، مشکی و طلایی نه تنها گزینه‌های عالی برای لباس‌های شیک در شب سال نو و نوروز باستانی هستند، بلکه با مفاهیمی همراه هستند که برای ما شروع جدید و نو شدن را یادآوری می کنند.

بهار و تابستان ۱۴۰۲ می تواند اولین زمانی باشد که بعد از حدود سه سال کرونا و دوری از جمع و مهمانی ها می توانیم کمی با خیال آسوده تر یکدیگر را ملاقات کنیم پس این بهار وقت آن است که بدرخشید و سین استایل با محوریت این موضوع در قالب همیشگی مینیمال و ساده زیستی، لباس های بینظری را برایتان آماده کرده است.

برای بهار1402 یا 2023 چی بپوشیم؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بهار امسال به استقبال پارچه هایی با جنس های لطیف و دل ربا تر رفته ایم تا بتوانیم درخشش شما را میان خانواده، دوستان و مهمانی ها پس از سه سال تحمل کرونا، دیدنی تر کنیم.

شلوار های بلند راسته یا دمپا

این شلوارها استایل شما را تکمیل می کند. خصوصا در فرهنگ Less is more، این شلوار ها با همه نوع لباسی ست می شوند و یک آیتم فوق العاده کاربردی در کمد لباس شما هستند. این آیتم را می توانید در وبسایت سی استایل پیدا کنید.

جذابیت فوق العاده لباس هایی که زیبایی پوست و بدن شما را چند برابر می کند

پارچه های تور و ارگانزا امسال بیش تر از سال های پچیش مورد توجه قرار گرفته اند. این پارچه ها می تواند استایل شما چند برابر زیبا تر جلوه دهند. شومیز های تور و شومیز هایی با جنس ارگانزا نیز از لباس های کالکشن بهار و تابستان ۱۴۰۲ سین استایل هستند.

دامن های ماکسی

دامن چرم ماکسی که با هر لباسی ست می شود و به راحتی می توانید در استایل های خود از آن استفاده کنید.

برای بهار با سین استایل باش

اگر برای خرید لباس های بهاری ۲۰۲۳ هنوز هیچ نظری ندارید، میتوانید با دنبال کردن استایل هایی که در فروشگاه سین استایل هست، یک خرید رضایت بخش برای بهار ۱۴۰۲ با ترندها و مدهای متفاوت همراه با رنگ مورد علاقه خود داشته باشید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي