عکس آتلیه ای بهنوش بختیاری و کپشن زیباش

تاريخ : 14 ژوئن

بهنوش بختیاری در اینستاگرام و فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی دارد و در طول روز پست های زیادی برای مخاطبانش منتشر می کند. بهنوش بختیاری در جدیدترین عکسی که منتشر کرده، عکس اتلیه ای از خودش به نمایش گذاشته است و کپشنی که برای این عکس نوشته بسیار زیبا و تامل برانگیز است. عکس آتلیه ای بهنوش بختیاری و کپشن زیباش را ببینید.

عکس آتلیه ای بهنوش بختیاری

۷ ساعت زنگ بیداری ﮐﻪ ﺑﺸﺮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺧرافات ﭼﻨﺪﯾﻦ هزار ساله اش رهانید:

۱️⃣ﺍﻭﻟﯿﻦ زنگ ﺭﺍ #ﮐﻮﭘﺮﻧﯿﮏ در ۱۵۵۰ میلادی ﻧﻮﺍﺧﺖ.ﺍﻭ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﺮﮐﺰ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻧﯿﺴﺖ بلکه ﺳﯿﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮔﺮﺩ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﻣﯽ چرخد.
۲️⃣دومین زنگ را #نیوتن در ۱۷۰۰ میلادی نواخت :
او نشان داد که هیچ نیروی غیبی و هوشمندانه ای موجب سقوط اجسام و حرکت سیارات و شهاب سنگها و کهکشانها نمیشودبلکه تنها نیروی جاذبه است.
۳️⃣سومین زنگ ﺭﺍ #ﺩﺍﺭﻭﯾﻦ در ۱۸۵۰ میلادی ﻧﻮﺍﺧﺖ :
او ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﮐﻪ “ﺍﺷﺮف ﻣﺨﻠﻮﻗﺎﺕ” ﻧﺎﻣﯿﺪﻩ ﻣﯿﺸﺪ ، نشان ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﭼﻨﺪﺍﻥ ﺍﺧﺘﻼﻓﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﯾﺮ ﺟﺎﻧﺪﺍﺭﺍﻥ ندارد و در اثر تغییر و تکامل موجودات دیگر به وجود آمده است.
۴️⃣چهارمین زنگ در ۱۹۰۰ میلادی نواخته شد..
تنها انسان است که می تواند حاکم بر سرنوشت خود باشد..
ارزشها واخلاق نسبی اند.
۵️⃣پنجمین زنگ ﺭﺍ #ﻓﺮﻭﯾﺪ در ۱۹۲۰ میلادی ﺯﺩ:
ﺍﻭ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻋﻘﻞ ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ اﻧﺴﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ, ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻭ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺸﺮ ﺳﺮﭼﺸﻤﻪ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯼ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺁﻥ #افکار_ﻧﺎﺧﻮﺩﺁﮔﺎﻩ ؛ﺍﺳﺖ.
فروید تابو بودن سکس را شکست وثابت کرد سرکوب جنسی منشاء بسیاری از بیماریهاو ناهنجاریهاست.
۶️⃣ششمین زنگ را #راسل در ۱۹۵۰ میلادی نواخت. او به ما آموخت: ”از اینکه عقیده ای متفاوت با اکثریت داشته باشید نترسید. بسیاری از عقاید که امروز مورد قبول اکثریت اند زمانی مورد مخالفت اکثریت بوده اند.
اگر پنجاه میلیون نفر هم عقیده احمقانه ای داشته باشند، باز هم آن عقیده احمقانه است.” ۷️⃣ هفتمین زنگ را#ویروس کرونا در اوایل ۲۰۲۰ نواخت.
کرونا ثابت کرد علم و عقلانیت عامل رفاه و سلامت بشری هستند.
هیچ چیزی نمیتواند جایگزین علم و دارو شود
آ..زادی نه دادنی است نه گرفتنی. بلکه آموختنی است برای همین است که خیلی ها از آن گریزانند. چون یاد گرفتن برایشان مشکل است. با دوپینگ و یک شبه نمیشود جهان اولی شد.
راه آزادی و پیشرفت نه از خشونتها و با مشتهای گره کرده بلکه از آرامش کتابخانه ها می گذرد. برای همین است که در جهان سوم که نا امنی فراوان است، امن ترین مکانها برای عنکبوتها، کتابخانه ها هستند.
زنگها را کوپرنیک و داروین و… سالهاست که نواخته اند، اّما بسیاری در برابر بیدار شدن از خود مقاومت نشان میدهند و به جهل وتعصب خود مفتخرند.

عکس آتلیه ای بهنوش بختیاری و کپشن زیباش, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي