دانلود قسمت ۷ مسابقه آوای جادویی (قسمت هفتم 7 اوای جادویی)

دانلود مسابقه برنامه ⭐ آوای جادویی قسمت 7 ⭐ هفتم با لینک مستقیم ترافیک رایگان که اولین قسمت از مرحله دوم آوای جادویی، بسیار هیجان انگیز و شروع رقابت درون گروهی داوران است. در این مرحله هنرجویان هر گروه جهت رفتن به مرحله سوم به صورت دو به دو با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. شما عزیزان می توانید برای دانلود سریال آوای جادویی قسمت 7 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود آوای جادویی قسمت 7 ( پنج شنبه ها ساعت 8 صبح )

 دانلود مسابقه آوای جادویی

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 1080hq 

دانلود با کیفیت bluray  

دانلود همه کیفیت ها  

 دانلود قسمت های قبلی آوای جادویی

درباره سریال آوای جادویی قسمت هفتم 7

  • ژانر : خانوادگی
  • تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت ماه 1402
  • کارگردان : –
  • تهیه کننده : محمد طهرانی
  • نویسنده : –
  • بازیگران : در مسابقه آوای جادویی محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی به عنوان داوران و مربیان این مسابقه، علیرضا افکاری به عنوان کارشناس هنری و علی اوجی به عنوان مجری این مسابقه به اجرا می پردازد.
  • خلاصه داستان قسمت هفتم 7 برنامه آوای جادویی : اولین قسمت از مرحله دوم آوای جادویی، بسیار هیجان انگیز و شروع رقابت درون گروهی داوران است. در این مرحله هنرجویان هر گروه جهت رفتن به مرحله سوم به صورت دو به دو با یکدیگر به رقابت می‌پردازند
  • آوای جادویی یک رویداد و یک تریبون رسمی برای به تصویر کشیدن رقابتی سالم و معرفی استعدادهای خوانندگی کشور است و صرفا یک برنامه‌ی تولیدی با رویکرد سرگرمی نیست، بلکه تلاش می‌کند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی کشور، تبادل نظرات کارشناسی و آموزش‌ها و تمرین‌های کاربردی لازم ، علی‌رغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت کننده‌های مستعد را، هدفمندسازی نموده و قضاوت را در نهایت به مخاطبین واگذار نماید.
    در آوای جادویی استعداد‌های خوانندگی در سراسر کشور، که به هر دلیل امکان حضور در یک اتفاق موسیقیایی بزرگ و یکپارچه را نداشته‌اند از طریق فراخوان وارد مرحله راستی آزمایی شده و پس از اخذ رای مثبت مربی خود وارد مسابقه اصلی با سطح حرفه ای می شود.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه