دانلود تریلر فصل سوم سریال زیبای Arrow

تاريخ : 27 سپتامبر

دانلود تریلر فصل سوم سریال زیبای Arrow

تریلر فصل سوم سریال «پیکان» (Arrow) که همراه با نمایشی از “راس‌ الغول”، نقش منفی اصلی این فصل سریال هست را در این پست دریافت کنید و به تماشا بنشینید.
بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، سریال «پیکان» سریالی ابرقهرمانی است که توسط کمپانی برادران وارنر و از روی مجموعه کتاب‌های مصور کمپانی دی سی کمیکس اقتباس شده است. این سریال از آن جهت در فصل دوم خبرساز شد که با استفاده از بازیگران ایرانی الاصلی چون نوید نگهبان، در قسمت هایی به سریالی ضد اسلامی تبدیل شد.

دانلود تریلر فصل سوم سریال زیبای Arrow, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
بعد از تمام شدن فصل ٢ سریال Arrow، که در قسمت آخر به نام Unthinkable, الیور/کماندار (با بازی استیون امل) توانست شهر را از دست Deathstroke نجات دهد و در آخر Slade را به دست سازمان A.R.G.U.S (سازمانی شبیه به Shield در دنیای DC) سپرد که شما عزیزان می توانید قسمت هایی از قسمت آخر فصل دوم را نیز در ابتدای تریلر درج شده، مشاهده نمایید.
فیلمنامه این اثر را مارک گوگنهایم (نویسنده رمان سیاسی «پشتیبان») و جیک کوبرن نوشته‌ اند. قسمت نخست از فصل سوم این سریال «آرامش» نام دارد. گرگ برلانتی و اندرو کرایزبرگ نویسندگان این مجموعه و دیگر مجموعه ابرقهرمانی شبکه CW، «فلش» نوشتن داستان این اپیزود را بر عهده داشته اند.
«آرامش» توسط گلن وینتر، یکی از کارگردانان با سابقه مجموعه کماندار، کارگردانی می‌شود. وندی استنزلر هم که پیش از این اپیزود «لیگ قاتلین» را کارگردانی کرده قسمت دوم از فصل سوم مجموعه کماندار را کارگردانی می‌کند. قسمت اول فصل سوم این سریال در تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۱۴ (۱۶ مهر ۱۳۹۳) روی آنتن شبکه CW خواهد رفت.
«لیگ قاتلین» در این سریال مجموعه‌ ای از قاتلین است که توسط راس‌ الغول هدایت می‌شوند. فرقه‌ ای برادری که ریشه‌ های اسلامی دارد. نوید نگهبان بازیگری که تجربه بازی در بسیاری از سریال‌های ضد ایرانی و ضد اسلامی را دارد، در این سریال نقش قاتلی تعلیم دیده به نام «الاول» را بازی می‌کند.

Download HD 720

منبع: cinemabox.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي