نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

فرصت بسیار كمی تا نوروز باقی مانده است و احتمالا شما می خواهید با ظاهری متفاوت سال جدید را آغاز كنید. برای ما ایرانی ها زیبایی و آراستگی اهمیت خاصی دارد؛ به خصوص در روزهای عید چون از كودكی یادمان داده اند باید آراسته باشیم. اما آراستگی و زیبایی هم رازهایی دارد. عسل عرب زاده، كارشناس مش و رنگ مو با ذکر چند نکته به شما می گوید چگونه در این روزها موهای تان را تغییر دهید تا بتوانید زیباترین عید خود را تجربه كنید. با نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 سایت گهر همراه باشید.

.

اگر جز و افرادی هستید كه موهای شان مشكی است و دوست دارید برای این روزها تغییراتی در آنها ایجاد شود، باید بگوییم كه تغییر دادن رنگ موی مشكی كار راحتی نیست؛ اگر بخواهید كلا رنگ زمینه موی تان را تغییر دهید باید كل موها را دكلره یا دكوپاژ كنید تا بتوانید رنگ شرابی یا مسی به آنها دهید كه در این صورت موها آسیب زیادی می بینند اما اگر نمی خواهید دكلره كنید می توانید با هایلایت های قهوه ای، نسكافه ای، مسی، عسلی و پوست پیازی به موهای تان جلوه بیشتری بدهید.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اگر زمینه موهای شما قهوه ای است باید بگوییم كه كارتان خیلی راحت است و می توانید بدون آسیب رساندن به موها تغییرات زیادی در این ایام روی موهای تان ایجاد كنید. اگر دوست دارید موهای تان تناژ روشن داشته باشد می توانید بدون دكلره موهای تان را دو یا سه درجه روشن كنید. اگر دوست دارید تغییر بیشتری داشته باشید می توانید روی زمینه قهوه ای مش یا هایلایت هم انجام دهید.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اگر موهای تان قرمزی دارد یا شرابی است باید بگوییم كه مش برای این افراد اصلا مناسب نیست. اگر بخواهید كلا تغییر رنگ دهید، می توانید موهای تان را قهوه ای – شكلاتی پایه پنج و شش كنید اما اگر بخواهید هایلایت كنید بستگی به رنگ زمینه موی شما دارد. شرابی دارای 3 دسته است: بادمجانی، آلبالویی و مسی كه هریک از این رنگ ها با هایلایت های مختلفی زیبا می شود. برای رنگ بادمجانی می توان هایلایت بنفش كرد كه رنگ دخترانه و شیكی است. اگر آلبالویی است هایلایت دانه اناری مناسب است.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

خوش به حال شما كه موهای تان تناژ عسلی دارد! چون قابلیت این را دارید که موهای تان را روشن و تیره کنید. اما ما رنگ تیره را به شما پیشنهاد نمی كنیم. با توجه به اینكه نزدیك به تابستان هستیم و رنگ روشن در این فصل مد است، به شما پیشنهاد می دهیم كه برای تغییر موهای تان را هایلایت كرم چرك یا عسلی-طلایی كنید. اگر این كار را انجام دهید برای تابستان دیگر با مشكل مواجه نمی شوید و همچنان موهای تان روشن است.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اگر موهای تان بلوند است باید بگوییم كه ضعیف ترین مو را نسبت به بقیه دارید. پس مواظب موهای تان باشید تا در این ایام دچار مشكل نشوید. برای شما یك پیشنهاد جالب داریم. شما می توانید با تكنیك جدید ombre موهای تان را زیبا كنید؛ بدون اینكه كوچك ترین آسیبی به موهای تان وارد شود. در این روش ریشه موهای تان را قهوه ای یا عسلی كنید و ساقه مو را روشن نگه دارید. با این كار هم با مد پیش می روید هم به موهای تان كمتر آسیب وارد می شود.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

كسانی كه رنگ موهای شان زیتونی است و تناژ سبز دارد، باید بگوییم كه رنگ روبورسی نیست و طرفداران زیادی ندارد. كسانی كه این رنگ را برای موهای شان انتخاب می كنند مطمئنا از رنگ طلایی و قرمز خوششان نمی آید. اما با این حال اگر می خواهید روی موی زیتونی خود تغییری ایجاد کنید بهترین کار هایلایت یا مش كرم است.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اگر جزو كسانی هستید كه موهای شان مش است و می خواهید برای ایام نوروز تغییری كوچك در موهای تان ایجاد كنید، به شما پیشنهاد می كنیم كه رنگ موهای تان را تغییر ندهید. در این مواقع برای تغییرات كوچك آرایشگران روی موهای شما رنگساژهای تناژدار می گذارند تا موهای تان رنگ عسلی، نسكافه ای یا صورتی بگیرد. این رنگ موها موقتی هستند و با چند بار شستن، دكلره ها از زیر آنها بیرون می زند. در این حالت با یك تیر دو نشان می زنید؛ هم موهایتان تغییر می كند هم رنگ روشن موهای تان را ازدست نمی دهید.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اگر زمینه موهای تان مسی است و دوست دارید از رنگ قرمز خارج شوید، به شما پیشنهاد می كنیم زمینه موهای تان را به سمت قهوه ای یا عسلی ببرید و روی آن مش یا هایلایت دربیاورید ولی اگر می خواهید موهای تان همان تناژ قرمزی را داشته باشد بهتر است آلبالویی یا بادمجانی كنید. ما برای دختران جوان كه نمی خواهند موهای شان زیاد آسیب ببیند پیشنهاد می كنیم كه هایلایت كنند.

.

نکات مفیدی در رنگ و مش موها ویژه نوروز 94 + تصاویر

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه