فال روز 9 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند؟

فال روز 9 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند؟

فال روز 9 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند؟
فال روز 9 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند؟و

فروردین:

مسیر دشواری پیش رو دارید و برای برداشتن هر قدم در این مسیر مجبورید موانع زیادی را از سر راه خود بردارید. حمایت دوستان خود را از دست می دهید. در هنگام ارزیابی موقعیت ها تا جایی که می توانید واقع بین باشید. اگر می خواهید کاری را به انجام برسانید نخست باید هدف تان را مشخص نمایید.

اردیبهشت:

علیرغم وجود مشکلات اعتماد به نفس خود را حفظ می کنید. نا امید نباشید. هیچ چیز نمی تواند شما را از مسیر اصلی تان منحرف سازد، چون تجربه کافی در اختیار دارید و می توانید در مقابله با مشکلات تصمیم درست را اتخاذ نمایید.

خرداد:

به تجارب سودمند خود در زندگی متکی باشید. سرتان را مثل کبک زیر برف نکنید. سعی کنید موقعیت ها را به درستی تحلیل کنید تا از بروز مشکل جلوگیری نمایید. وقت خود را صرف مسائل بی اهمیت ننمایید. اولویت های شخصی و مالی را در زندگی مشخص نمایید.

تیر:

در زمینه دیپلماسی مورد امتحان قرار می گیرید. بار دیگر به دلیل مشاجرات در روابط تان دچار مشکل می شوید. ازدواج شما دچار درد سر می شود. ممکن است مجبور شوید یک قرار داد کاری یا شرایط زندگی خود را مجددا بررسی نمایید و تغییرات لازم را در آنها به عمل آورید. سعی کنید بین علایق خود و دیگران تعادل برقرار کنید.

مرداد:

باز هم وابسته خواهید بود. تغییراتی را در برنامه کاری، روند درمانی یا زندگی خانوادگی تان حس می کنید که شما را به گذشته می برد (برای مثال، برگشتن به رژیم غذایی قبلی و یا پذیرفتن مسئولیت های قدیمی) . در محل کار خود رفتار دوستانه داشته باشید و اخلاق حرفه ای را با بی احترامی اشتباه نگیرید.

شهریور:

در زندگی عاشقانه خود دچار مسائل قدیمی و همیشگی خواهید بود. باید یاد بگیرید حقایق ساده را بفهمید. ممکن است خودخواهی کسی که دوستش دارید شما را آزار دهد. سعی کنید صبور باشید.

مهر:

مشکلات جزیی نمی توانند مانع پیشرفت شما باشند. مسائل مربوط به خانه، خانواده، ازدواج، مالکیت، حقوق شهروندی و کسب و کار به شدت اهمیت می یابند. امروز برای شما دو حالت وجو دارد، یا قادر خواهید بود گذشته خود را به طور کامل فراموش کنید و یا به دلیل آزمون های اخیر به گذشته بر می گردید.

آبان:

در طول روز با تنش های مختلفی دست و پنجه نرم خواهید کرد. اما اگر آمادگی لازم را برای مقابله با مشکلات دارید از رویارویی با آنها نترسید.

آذر:

امروز با مسائل مربوط به دارایی، مالکیت یا تفکیک ملک مشترک درگیر خواهید بود. ممکن است مجبور باشید هزینه های خود را گزارش دهید. هر چه پروژه های تان بلند پروازانه تر باشد، سرمایه گذاری روی آنها مشکل تر می شود.

دی:

همه چیز به شما بستگی دارد. ارزشیابی مجدد عقاید تان منجر به یک نتیجه غیر قابل پیش بینی می شود. شاید مجبور باشید یک بار دیگر شانس خود را در زمینه هایی که تسلط دارید امتحان کنید یا بر عکس منفعلانه عمل نمایید. خانم های متولد این ماه شانس بیشتری برای تاثیر گذاری روی موقعیت ها خواهند داشت اگر ظرافت و افسون خود را باور داشته باشند.

بهمن:

باید پروژه های درخشان آینده خود را فعلا کنار بگذارید. در مسائل مورد نظر خود دچار مشکلاتی خواهید شد. در صورت لزوم آزادی شخصی خود را فدا کنید. باید مسائل کاری، سلامتی، مالی و نگرش های شغلی را در نظر بگیرید.

اسفند:

برای اسفندی های مصمم وقت آن است که آینده را با دستان خود بسازند. اگر واقعا نمی دانید که چه می خواهید باید اندکی تامل کنید. ابهام های نا معین باعث پیشرفت شما خواهد شد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه