دانلود فیلم خارجی رایگان

8 مدل کفش که هر دختری باید داشته باشد

دسته بندي : دنیای مد,کیف و کفش
تاريخ : 28 سپتامبر

۸ مدل کفش که هر دختری باید داشته باشد

8 مدل کفش که هر دختری باید داشته باشد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱) کفشهای جلو باز: رنگ بدن یک رنگ فوق العاده به معنی واقعی به همه رنگهای دیگر و هر نوع لباسی می آید بنابراین خرید یک جفت از این مدل کفش برای هر خانمی الزامی است در کل این کفشها برای مهمانیهای صبحانه یا میان وعده با دوستان خانمتان بسیار مناسب است.

۲) کفشهای رسمی مشکی: خانمهای شاغل مدرن امروزی نیاز دارند که قدرت خود را نشان دهند و چه راهی بهتر از پوشیدن یک جفت کفش مشکی رسمی است که با آن در محیط کار جولان دهند نه تنها در محیط کار بلکه آنها در مهمانیها نیز با پوشیدن این کفشها خواستنی به نظر خواهند آمد.

۳) کفش پاشنه بلند با کفشهای بندی که دور مچ و ساق پا می پیچد: این مدل کفش مخصوصا به رنگ مشکی که تقریبا به همه مدل لباس می آید با یک لباس کوتاه شما را واقعا خواستنی خواهد کرد از عصر وشب خود لذت ببرید درحالیکه همه شما را برای انتخاب کفشهای زیبایتان تحسین خواهند کرد فقط در هنگاه پوشیدن این کفشها باید کمی دقت کنید تا بندها تابدار نباشند و کاملا صاف دور پایتان بپیچند.

۴) صندل لا انگشتی: هیچ خانمی دوست ندارد همه جا کفش پاشنه بلند بپوشد، درست است؟ مطمئنا هر خانمی میخواهد در طی روز عالی به نظر برسد ولی برای استفاده در منزل یا زمانیکه لازم است برای انجام کاری کوتاه از خانه خارج شود پوشیدن صندل لا انگشتی بهترین انتخاب است.

۵) کفش کتانی: ورزش روزانه یک ضرورت است بنابراین یک جفت کتانی راحت یا بهتر از آن یک جفت کفش ورزشی با برند شناخته شده نیز یک ضرورت میباشد شما این کفشها را در پیک نیک ها و مسافرتهایتان نیز نیاز خواهید داشت.

۶) کفشهایی با طراحی های عجیب: خانمها هر از گاهی دوست دارند روحیه عجیب و غریب خود را به نمایش بگذارند تا وجه ساختارشکن، زنانه و جسور خود را به شکل مناسب و شایسته ای ابراز کنند. اگر شما از آن دسته خانمهای خجالتی هستید و از پوشیدن چیزهای نامتعارف خوشتان نمی آید، اما خلاق و تنوع طلب هستید با کمی جستجو می توانید کفشی با طراحی متفاوت اما متناسب با سلیقه تان پیدا کنید.

۷) صندل های نگین دار و فریبنده: هر دختری به درخشیدن مانند یک سوپراستار بر روی فرش قرمز با پوشیدن صندلهای درخشان و براق به رنگهای طلایی، نقره ای و نگین دار نیاز دارد. این صندلها بیشترین تحسین را برایتان به ارمغان خواهند آورد این صندلها با لباس مشکی کوتاه یا لباسهای به رنگ ارغوانی/سبز زمردی/ یاقوتی (کلا رنگهای جواهرات) یا لباس شب بهترین همخوانی را دارند.

۸) کفش های عروسکی: این کفشها به خانمها ظاهری کاملا زنانه و جذاب می دهند بهترین مزیت این کفشها این است که نه تنها ظاهری زیبا  دارند بلکه کفشهایی بسیار راحت هستند این کفشها در مدلهای نگین دار، ساده، رنگی و پاپیونی در دسترس هستند و پوشیدن این کفش یک انتخاب ایده آل برای زمانی است که کل روز بیرون از خانه خواهید بود.

منبع : پرداد

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي