فال روز 6 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 6 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 6 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 6 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

به آینده بسیار امیدوار هستید. زمان حال شما به شدت روی آینده تان تاثیر می گذارد البته اگر برای پیشرفت تلاش نمایید. امروز زمان مناسبی برای ملاقات های دوستانه و ارتباطات جدید است. آنچه که بسیار اهمیت دارد این است که معایب شخصیتی خود را بر طرف سازید.

اردیبهشت:

پا در مسیری بگذارید که قبلا آن را امتحان نکرده اید. برنامه ریزی نکنید. از قدیم گفته اند هر چه پیش آید خوش آید. این مسئله به موفقیت شما کمک شایانی می نماید.

خرداد:

روابط مستحکم شما وارد مرحله جدیدی می شود. ممکن است از دیدگاهی جدید به شریک زندگی تان بنگرید. همچنین این روابط برای تان فرصت های خوبی فراهم خواهند کرد. فقدان درک متقابل مشکل ساز می شود.

تیر:

انتظار کارهای روزمره و مسئولیت های غیر منتظره را داشته باشید. برای تغییرات آمادگی لازم را ندارید. اگر بیش از حد شرایط را تغییر دهید برنامه های تان زیر و رو خواهند شد. پذیرای یک میهمان و یا یک حیوان خانگی خواهید بود.

مرداد:

امروز روز وقایع همزمان است. داشتن سرگرمی و روح خلاق به آرامش تان کمک می کند. تمایل دارید روابط گذشته خود را با برخی افراد از سر بگیرید.

شهریور:

از موقعیت خود بهره می برید. برای مثال ممکن است دوستان جدید پیدا کنید. خانه و خانواده گرم شما فضای مناسبی برای شکوفایی استعداد های تان فراهم می آورند. امروز تصمیم گیری درست اندکی مشکل است. به خاطر دروغ در روابط خود با همسرتان دچار دردسر می شوید.

مهر:

موقتا از تصمیمات ناپلئونی اجتناب نموده و اندکی با جریان طبیعی زندگی همراه شوید. از خانه بیرون بزنید. روز فوق العاده خوبی برای تعامل فعال و یافتن دوستان جدید است.

آبان:

امروز سرنوشت تضمینی به شما نخواهد داد اما دری به روی اهداف و تجارب جدید برای شما باز خواهد کرد. بیش از حد از مسیر طبیعی زندگی خارج نشوید. اما تغییر مسیر ممکن است .

آذر:

روز پر ماجرایی خواهید داشت. تمایل تان برای مدرن بودن و لذت کامل از زندگی بردن افزایش می یابد. همچنین تا حدی مرموز خواهید بود. ممکن است برای داشتن احساس آزادی دچار عذاب وجدان شوید.

دی:

روز خوبی برای ایجاد تغییر در زندگی پیش رو دارید. دست از گوشه گیری برداشته و با دیگران ارتباط برقرار نمایید. به فرصت های منحصر به فرد توجه نمایید، چرا که شانس دوبار در خانه تان را نمی زند.

بهمن:

آینده برای تان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. حتی ممکن است امروز گامی به سوی آینده بردارید. استعداد های خود را باور نمایید. گذراندن زمان با دوستان وفادار حال شما را بهتر خواهد کرد.

اسفند:

ذهن خود را از مسائل روزمره منحرف کرده و کمی خلاق باشید. بیش از اندازه روی مشکلات تمرکز نکنید. با تکیه بر رویا های خود روی پا های تان بایستید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه