دانلود فیلم خارجی رایگان

بادی گارد مرتضی پاشایی ، جان 6 نوزاد و کودک را نجات داد

تاريخ : 9 دسامبر

بادی گارد مرتضی پاشایی ، جان ۶ نوزاد و کودک را نجات داد

بادی گارد مرتضی پاشایی ، جان 6 نوزاد و کودک را نجات داد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

بادی گارد مرتضی پاشایی ، جان ۶ نوزاد و کودک را نجات داد

”محسن نیری” از اعضای تیم مراقبتی-تشریفاتی مراسم تشییع مرتضی پاشایی از نجات جان شش نوزاد و کودک که به علت ازدحام جمعیت در مراسم تشییع در حال خفگی بودند سخن گفت.

محسن نیری که متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته ورزشی بدنسازی و کیک بوکسینگ فعالیت داشته است از جمله اعضای تیم مراقبتی از مراسم تشییع مرتضی پاشایی بوده است که به همراه ۳۷ نفر دیگر مراقبت از این مراسم را برعهده داشته است.

نیری در گفتگو با محمدرضا جعفری  درباره روز تشییع پاشایی گفته است: پنج شش نوزاد و کودک را که داشتند خفه می شدند بغل کردم و بردم روی استیج تا از فشار آدمها در امان باشند.

مردم هم که این برخورد ما را می دیدند حمایت می کردند. ضمن اینکه ما همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشتیم تا مراسم بخوبی برگزار شود.نیری ادامه میدهد: پدر و مادر پاشایی در میان جمعیت مانده بودند و چیزی نمانده بود که خدای نکرده خفه شوند اما ما سریع وارد عمل شدیم و از میان جمعیت نجاتشان دادیم.

این عضو تیم مراقبتی درباره زمان دفن پاشایی هم اضافه میکند: ساعت ۷ و نیم شب به ما خبر دادند که جنازه باید دفن شود. مرتضی را از سردخانه تحویل گرفتیم. باز هم حداقل دو تا ۳ هزار نفر جمعیت مانده بودند و به سختی بنده خدا را دفن کردیم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي