قرارداد دایی با پرسپولیس 6 میلیارد تومان !!

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 13 سپتامبر

قرارداد دایی با پرسپولیس ۶ میلیارد تومان !!

علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد. حالا این وسط فقط تکلیف قرارداد میلیاردی او با این باشگاه نا‌معلوم مانده است.

قرارداد دایی با پرسپولیس 6 میلیارد تومان !!, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شنیده شده که اخیرا نماینده این مربی با حضور در باشگاه درباره حق و حقوق این مربی گفتگویی با رییس هیات‌مدیره پرسپولیس انجام داده است.

در شرایطی که مدیران باشگاه در نظر دارند با مذاکره با دایی درباره مابقی مطالبات و پول قرارداد سال آینده از این مربی تخفیف بگیرند، سرمربی سابق سرخپوشان به مدیران باشگاه پیغام فرستاده که تا قران آخر پولش را باید پرداخت کنند و گرنه رسما به فیفا از باشگاه شکایت خواهد کرد و اسناد و مدارک خود را درباره پشت پرده باشگاه در رسانه‌ها منتشر خواهد کرد.

علیرغم اینکه روز گذشته سیاسی در برنامه ورزش و مردم در کمال آرامش اعلام کرده که مطالبات دایی را تا انتها خواهند پرداخت ولی به نظر می رسد مذاکرات روزهای آینده باشگاه با دایی، حواشی خاصی به همراه داشته باشد.

به ویژه الان که شنیده شده اعضای هیات مدیره اخیرا جلساتی با مسئولان ورزشی کشور برگزار کرده بودند که راهکاری پیدا کنند تا دایی برکنار شود و اتفاقا بتوانند پول او را هم به طور کامل ندهند.

گفتنی است در قرارداد دایی آمده که در صورت برکناری، باشگاه موظف است ۳ برابر دستمزدش را پرداخت کند که با یک حساب سرانگشتی می شود چیزی حدود ۶ میلیارد.

منبع: جام نیوز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي