فال روز 5 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 5 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 5 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 5 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

کاری که تصور می کنید آسان است، اتفاقا بسیار پیچیده خواهد بود. برنامه های برخی از شما به دلیل برخی شرایط بیرونی به سرانجام نخواهند رسید. از جانب شخصی نا امید خواهید شد. در رابطه ای که برای تان اهمیت زیادی دارد دچار بحران می شوید.

اردیبهشت:

امروز دوستان تان تمایلی به ایجاد ارتباط با شما ندارند و تلاش های شما برای برقراری ارتباط با آنها بی نتیجه می ماند. اصرار نکنید وگرنه رواب تان را برای همیشه از دست خواهید داد.

خرداد:

انتظارات شما اندکی اغراق آمیز خواهد بود. ممکن است خبرهای بدی دریافت نمایید. سرتان با کارهای روزانه بسیار شلوغ خواهد شد و ممکن است مجبور باشید سفر یا یک دورهمی دوستانه را لغو کنید.

تیر:

روابط عاشقانه شما علیرغم همیشه برای تان جذاب نخواهد بود. ممکن است یک مکالمه ناخوشایند بین شما و شریک عاطفی تان رخ دهد. برخی اخبار اینترنتی دردسر ساز می شوند. امروز بیش از حد انتقاد می کنید و روحیه تان ضعیف است.

مرداد:

امروز فضای خانه امن ترین جای ممکن برای شماست. سر سختی دو جانبه باعث ایجاد یک بحث می شود. در نتیجه روز برای تان ملال آور می شود و نیاز مبرم به دوستان احساس خواهید نمود.

شهریور:

روز مناسبی برای داشتن سرگرمی و ایجاد روابط جدید نیست. حتی صمیمی ترین دوست شما هم با الاجبار با شما تماس برقرار می نماید. سلامتی شما رابطه مستقیم با منظبت بودن تان دارد. به دلیل دردسر هایی که ایجاد می نمایید مورد سرزنش قرار بگیرید.

مهر:

دچار مضیقه مالی می شوید و دسترسی تان به منابع مالی محدود خواهد شد. اولویت های مالی در زندگی با نیاز های والدین یا فرزندان شما خواهد بود. اگر این نیازها را بیش از حد جدی بگیرید مهمانی، پیاده روی و یا قرار عشقی تان به خطر خواهد افتاد.

آبان:

گوشه گیری شما باعث ایجاد دردسر برای خود و دیگران خواهد شد. مرموز بودن، نقاد بودن و عزت نفس پایین موانعی بر سر راه ارتباطات شما ایجاد خواهند کرد. متاسفانه امروز روز خوبی برای شما نخواهد بود.

آذر:

امروز اشتیاق زیادی دارید اما به سرعت از بین خواهد رفت. خطر دردسر( ترافیک، مسیر انحرافی و خدمات ضعیف) در جاده بالاست و از همه بدتر تلفن همراه خود را فراموش می کنید. بین شما و همسایگان، مشتری ها، خوشاوندان، دوستان و یا دانشجویان تان تنش هایی ایجاد خواهد شد.

دی:

امروز مسائلی مثل صرفه اقتصادی و ایمنی مالی جز مسائل داغ روز خواهند بود. کارها از اهمیت زیادی برای شما برخوردارند. به خوبی می دانید که بدون پول یک دهم از برنامه های تان را هم نمی توانید عملی کنید.

بهمن:

مثبت اندیشی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. به نفع شماست که دیدگاه خود را تغییر دهید. در لحظات تنهایی دستاوردها و نگرش های خود را تحلیل نمایید، چیزهای زیادی برای افتخار کردن به آنها دارید.

اسفند:

امروز تجارب منفی خواهید داشت. ممکن است شخصی پشت سر شما غیبت کند، علایق تان را زیر سوال ببرد و یا اساسا با عقاید شما مخالفت نماید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه