مطالب پيشنهادي

۵ واقعیت جالب درباره جسیکا آلبا / عکس

تاريخ : 25 جولای
بازديد : 2312

از مهمترین آثار سینمایی او می توان به «چشم» ، «چهار شگفت انگیز» ، «۱۰» ، «ساطور» و «شهر پرهیاهو» اشاره کرد.

00082447001328529278 jazzaab ir 5 واقعیت جالب درباره جسیكا آلبا / عکس

 

جسیکا آلبا در ۲۸ آوریل سال ۱۹۸۱ در پونوما کالیفرنیا متولد شد و در ۱۳ سالگی با پروژه (Camp Nowhere) به سینما وارد شد. تاکنون موفق به دریافت یا نامزدی جایزه اسکار نشده ولی چندین نامزدی جایزه منتخب کودکان و نوجوانان، تمشک طلایی بدترین بازیگر ، MTV و ساترن را دریافت کرده است. از مهمترین آثار سینمایی او می توان به «چشم» ، «چهار شگفت انگیز»، «۱۰» ، «ساطور» و «شهر پرهیاهو» اشاره کرد. او مادر ۲ فرزند است.

۱- دوستداران کومیک های علمی – تخیلی بیش از ۵۰ هزار پوستر «جسیکا آلبا» را در فیگور فیلم «فرشته تاریکی» خریداری کردند. به عقیده آنها «آلبا» یکی از بهترین ستارگان زن در آثار تخیلی است.

۲- او از خانواده ای کاتولیک است. وقتی او هنوز ستاره نشده بود، پدربزرگ و مادربزرگش او را از پوشیدن لباسهای باز منع می کردند. آلبا خودش به این موضوع اذعان داشته است.

۳- او پس از فارغ التحصیلی به مدرسه هنر رفت و در خدمت آموزشهای بازیگری «ویلیام اچ میسی» و همسرش قرار گرفت. او به بوستون تی وی گفته، همسر میسی چندین بار گریه مرا به خاطر صدای ضعیفم درآورده است.

00151 5 واقعیت جالب درباره جسیكا آلبا / عکس

۴- او از طرفداران خالکوبی است و بر خلاف ظاهرش رکورد چندین خالکوبی را روی بدنش دارد.

۵- «جسیکا آلبا» از سوی مجله ماکسیم و پیپل به عنوان یکی از ۲۵ بازیگر زیبای سینما معرفی شده و همواره این عنوان را حفظ کرده است.

 

منبع: آریانت

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي