پیشنهاد 4/5 میلیاردی یک باشگاه به مهدی طارمی

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 20 خرداد

این مطلب از سایت گهر اختصاص دارد به : پیشنهاد ۴/۵ میلیاردی یک باشگاه به مهدی طارمی
از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

پیشنهاد 4/5 میلیاردی یک باشگاه به مهدی طارمی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

.

مدیربرنامه های بازیکن جوان پرسپولیس در حال حاضر در کشور کویت به سر می‌ برد و با مدیران این تیم برای انتقال طارمی به نتیجه رسیده است. این مهاجم بلندقامت که با پرسپولیس قرارداد دوساله امضا کرده است، شرایطی در قراردادش دارد که به واسطه آنها می‌ تواند در سال دوم با پرسپولیس قرارداد توافقی امضا کند و با توجه به این شرایط می‌ تواند امسال در جمع قرمزها نباشد.

طارمی از القادسیه پیشنهاد ۱.۲ میلیون دلاری دارد که بیش از ۴.۵ میلیارد تومان ارزش آن است. اگر او آنطور که وکیلش می‌ گوید تا روز شنبه با القادسیه قرارداد ببندد، پرسپولیس یکی از مهمترین چهره های خود را در فصل نقل و انتقالات از دست می‌ دهد و یقینا باید به دنبال بازیکن جدیدی به جای طارمی جوان و دونده باشد که رفتار و تعصبش او را تبدیل به بازیکن محبوب هواداران قرمزپوش کرده است.

نکته اینجاست که به جز او محمد نوری هم پیشنهادی بالاتر از یک میلیون دلار از یک تیم قطری دارد و در حال حاضر مشغول بررسی شرایط برای ماندن یا رفتن است. القادسیه قبلا حمید استیلی ستاره فوتبال ایران در دهه ۷۰ را به استخدام خود درآورده است. در سال های اخیر جواد نکونام و رضا قوچان‌نژاد در لیگ کویت به میدان رفته اند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي