فال روز 4 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 4 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 4 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 4 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

اقدامات قاطعانه مشکل ساز خواهند بود. اغلب مشغول رویا پردازی و غرق در خاطرات خود هستید. بسیاری از شما به طور غیر عادی دچار حساسیت، انفعال و خواب آلودگی می شوید. رویا پردازی بیش از حد مانع از تماس شما با واقعیت می گردد.

اردیبهشت:

اگر زیادی واقع بین باشید نمی توانید به درستی از موقعیت ها استفاده بکنید. اجازه دهید قوه تخیل شما را هدایت کند. هوسران نباشید. ممکن است شریک تان اندکی خودخواه باشد اما با دیدن شفقت و مهربانی شما نرم خواهد شد.

خرداد:

باید برای غلیان احساسات خود هر کاری که می توانید انجام دهید. اگر پروژه ای احساسات تان را تحت تاثیر قرار نمی دهد باید بدانید که به سختی در آن موفق خواهید شد. امروز نقطه ضعف شما در رها کردن موقعیت های واقعی به خاطر یک شادی تخیلی خواهد بود.

تیر:

هیچ چیز نمی تواند شما را بیازارد و تخیل شما مزایای فراوانی برای تان به ارمغان می آورد. با دنیای خیالی خود شاد خواهید بود. اگر به احساس تان لطمه وارد شد با تنهایی آن را جبران نمایید. گوش دادن به موسیقی و خواب آرام حال شما را بهتر خواهد کرد.

مرداد:

به دلیل وجود برخی مسائل امروز برخی روابط برای تان جذاب نخواهد بود. به خاطر داشتن یک زندگی معنوی بسیاری از موقعیت های دارای سود متقابل را رد می کنید. امروز احساسات متفاوتی را درباره خانه، خانواده، محل تولد و خاطرات کودکی تجربه خواهید نمود.

شهریور:

موقتا با منطق خود در گیر می شوید. با تمام قلب خود تحت تاثیر مسائل قرار می گیرید. آرامش روح و آزادی خیال برای شما از هر چیزی مهم تر خواهد بود.

مهر:

حتی سخت کوش ترین افراد هم امروز از نیمی از انرژی خود برای انجام کار استفاده می نمایند. اگر از گروه نترس ها هستید باید بدانید که تحت تاثیر ترس های قدیمی خود قرار می گیرید. ممکن است درباره از دست دادن پول یا برخی منابع مفید دچار نگرانی شوید.

آبان:

امروز به شدت تاثیر پذیر هستید و احساسات عمیق شما توسط شریک تان به خوبی درک خواهد شد. اگر هر دو عاشق یکدیگر هستید باید بدانید که مصداق یک روح در دو بدن خواهید بود. شما نقاط مشترک زیادی با همدیگر دارید.

آذر:

تا هنگام عصر تحت تاثیر عواطف و احساسات هستید. ممکن است در اقدامات داوطلبانه دچار مشکل شوید و یا قربانی گذشته خود شوید. به شدت به مذهب گرایش خواهید داشت.

دی:

روز مناسبی برای به روز کردن عضویت خود در اجتماع یا در یک تیم خواهد بود. ترجیح می دهید به یک موسسه حرفه ای ملحق شوید.

بهمن:

به منظور بهره بردن از یک موقعیت باید ابتدا مزایای آن را درک کرده و آنها را ارزیابی نمایید. به دلیل فقدان دانش و تجربه مورد نیاز فرصت های خوبی را از دست می دهید. بسیاری از اطرافیان شما تمایل دارند برای پیشرفت شغلی و حل مشکلات به شما کمک کنند.

اسفند:

به شدت نسبت به طبیعت بی تفاوت هستید. ممکن است حس کنید یک دست نامرئی زندگی شما را هدایت می کند. زیادی به مسائل فکر می کنید. یک مقام حقوقی در چشم شما اعتبار خاصی دارد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه