فال روز 3 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

تاريخ : 3 بهمن

فال روز ۳ بهمن ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 3 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فال روز ۳ بهمن ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

روز بدون انرژیی را تجربه خواهید کرد. رقبای شما در هنگام صبح بسیار فعال خواهند بود اما در ادامه روز شوق آنها کم و کمتر می شود. اگر به چالش دعوت شدید برای پذیرفتن آن عجله نکنید. ممکن است شرکت در این چالش اصلا ضروری نباشد.

اردیبهشت:

صبح خیلی زود زمان مناسبی برای کار سخت می باشد. در همین زمان است که باید مسائل مهم را حل و فصل کنید و سفارشات لازم را به زیر دستان خود بنمایید. اگر در استفاده از تجهیزات جدید یا یک روش درمانی به مهارت لازم دست یافته اید تا عصر صبر نکنید.

خرداد:

صبح هنگام این توانایی را دارید که حتی کوه ها را جابجا کنید. شاید امروز شوق ورزش کردن داشته باشید. یادگیری یک ورزش، رقابت کردن و جستجوی خلاقانه ورزشی را به نیمه اول روز اختصاص دهید. همچنین زمان ملاقات های کاری و مکاتبات اداری فرا رسیده است. تا شب تمام کارهای تان را انجام دهید.

تیر:

در تمام طول روز ارتباط نزدیکی با افراد خانواده تان خواهید داشت. ممکن است روز شما با درگیری دیروز ادامه پیدا کند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید باید نگران وضعیت حال و آینده آن باشید.

مرداد:

در نیمه اول روز هیچ موقعیت خاصی برای تان فراهم نخواهد شد. روز تان با یک مسافرت روزانه کاری یا مباحثه زنده شروع خواهد شد. بهتر است مصاحبه ها، امضای قرارداد ها و مشاوره ها به صبح اختصاص داده شود.

شهریور:

در آغاز روز شانس زنگ در خانه تان را به صدا در خواهد آورد. زمان را هدر ندهید و صبح خیلی زود سر کار حاضر شوید. تا عصر تمام کارها و خرید های ضروری خود را انجام دهید. ممکن است مجبور شوید یک نامه اداری بنویسید.

مهر:

اوج فعالیت های شما در آغاز روز خواهد بود. در طول روز اجتماعی، کارآمد و مبتکر هستید. با کلام و عمل خود از موقعیت تان دفاع خواهید نمود. جنبه منفی شخصیتی شما پر حرف بودن، حساس بودن و پرخاشگر بودن تان است.

آبان:

به تنهایی تصمیمات مهم اتخاذ نکنید. در طول روز تحت تاثیر یک مکالمه یا جلسه خصوصی خواهید بود. صبح خود را به فعالیت هایی از قبیل بحث درباره اخبار روز و گذراندن وقت با اعضای خانواده اختصاص دهید.

آذر:

سعی کنید بیشتر خلاق باشید وگرنه فرصت ها را از دست می دهید. اگر کسی شما را متهم کرد دست به یک حرکت تلافی جویانه زده و از خود دفاع کنید. با حرف زدن بخشش را جذب می کنید. یک رای گیری سرنوشت شما را تعیین می کند.

دی:

نتایج کارها مطلوب نخواهد بود. حتی اگر پیروز شوید باید بهای زیادی برای آن بپردازید. برای انجام فعالیت های پر انرژی روز را انتخاب نمایید. به نفع شماست قراردادهای ناقص را تصحیح نموده و به امضا برسانید.

بهمن:

جو مطلوب و پر انرژی امروز به شما اجازه می دهد تا استعداد های خود را به نمایش بگذارید. زمان مناسبی برای انجام مصاحبه، مشاوره، جستجوی فوری، انعقاد سریع قرارداد ها و کار با پایگاه های داده ای است. به خوبی بر استرس فائق می آیید.

اسفند:

امروز با مسائل بحرانی آغاز می شود. مشکلات موقتی با قانون پیش می آید. رانندگان ممکن است دچار یک مشکل جاده ای شوند. امکان دارد جریمه شوید یا مجبور به نوشتن یک تعهد نامه باشید. بهترین استراتژی شما در مقابله با مشکلات قابلیت های ارتباطی و توانایی شما در به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي