فال روز 29 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 29 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 29 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 29 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

از خلاقیت و انرژی همیشگی خبری نیست. شرایط امروز باعث می شود با ریتم آرام زندگی هماهنگ شوید و توجه شما بیشتر به جزییات جلب شود. بخش عملی کارها بیشتر از بخش روانی آنها اهمیت پیدا می کند.

اردیبهشت:

فضای امروز برای همه متولدین این ماه به ویژه خانم ها بسیار دلپذیر است. تمام طول روز را باید به ترکیب تفکر و عمل بگذرانید. امروز زمان مناسبی برای نشان دادن استعداد و نبوغ شما به دیگران است.

خرداد:

تمام طول روز درگیر احساسات و تصورات نا مفهوم خواهید بود. نگرش های انتزاعی شما هرگز رنگ واقعیت به خود نمی گیرند. هنوز درباره برخی مسائل مهم تردید دارید.

تیر:

نگرانی ها رفع خواهند شد و حال شما بهبود خواهد یافت. در حالی که به چیزهای دیگر فکر می کنید کارهای روزانه را هم به طور خودکار انجام می دهید. ممکن است در حالی که در جاده هستید تجارب لذت بخشی داشته باشید و یا حتی یک برخورد رومانتیک را تجربه کنید.

مرداد:

در جستجوی آرامش و سکوت هستید. یک پروژه کوچک را شروع نمایید. خانم های متولد این ماه باید به بهداشت، تغذیه و سلامتی خود توجه ویژه ای داشته باشند. دقت در پوشیدن لباس، کفش و ظاهر جسمانی امروز تان بسیار اهمیت پیدا می کند.

شهریور:

امروز تمام طول روز را صرف مدیتیشن می کنید. می توانید تمام روز را به تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو بگذرانید، یا حتی با یادآوری خاطرات گذشته سرگرم شوید. ممکن است احساسات رومانتیک شما غلیان کنند و یا رویاهای عاشقانه تان را از دست بدهید.

مهر:

بعد از این همه شلوغی و خستگی، مقداری تنهایی برای شما لازم است. این تنهایی باعث می شود انرژی لازم برای ادامه زندگی را دوباره به دست آورید و کاملا استراحت کنید. با این کار شرایط کنونی سلامتی شما به اندازه حس ایجاد نظم در خانه و دیگر مسائل بهبود می یابد.

آبان:

به تمام آرزوهای خود دست خواهید یافت اما توجه داشته باشید که آسیاب به نوبت، این فرایند تدریجی است. بهترین آرزو ها فردا تحقق می یابند. برای داشتن روابط صحیح باید اندکی صبر به خرج دهید.

آذر:

ابزار لازم برای رسیدن به اهداف هنوز مهیا نیست. از روش های مشخص، دیپلماتیک و موفقیت آمیز استفاده کنید. این روش ها می توانند شامل یک پشتیبانی با ملاحظه و مهر آمیز یا یک نشانه پنهان باشد. اگر حال تان خوب نیست به درمان خود بپردازید.

دی:

بسیار رویا پرداز هستید اما زمینه وقوع حقیقی آنها را نیز فراهم می آورید. شاید به یک مسافرت خارجی یا یک مسابقه عالی فکر می کنید. برخی از آرزو های تان خود به خود به حقیقت می پیوندند، ولی برخی آرزوهای دیگر به مهارت های دیپلماتیک شما نیاز دارند.

بهمن:

احساسات تان در معرض یک امتحان کوچک قرار می گیرد. ممکن است دانش اخلاقی، حس زیبایی شناختی، توانایی مدیریت مشترک مالی، توانایی کمک به دیگران و شفقت شما مورد امتحان قرار گیرد.

اسفند:

هیچ دلیلی برای مشاجره با شریک زندگی تان وجود ندارد اما برخی راز های کوچک بین شما وجود دارد. ممکن است رفتار همسرتان مشکوک به نظر بیاید. با شک و تردید تصمیم گیری نکنید

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه