فال امروز سه شنبه 29 مهر 1393

فال امروز سه شنبه 29 مهر 1393

فال امروز سه شنبه 29 مهر 1393

نیمه اول روز سرشار از غلیان احساس خوش بینی خواهید بود که به شما کمک می کند دید روشنی از آینده ی جدید داشته باشید. به هر حال، شروع هرگونه کار جدید در طی روز توصیه نمی شود. این سه شنبه می تواند سرشار از پروژه های سودمند باشد طوری که شما خود را برای انجام آن آماده نکرده اید.

فروردین:

شما امروز در طی کل روز احساس خستگی و تنبلی می کنید و همچنین شاید بخواهید بعضی کارهای خاص را نیز انجام دهید اما شاید اموری در آن تداخل ایجاد کنند: شاید به دلیل اینکه هدف مشخصی ندارید و یا انگیزه مادی مثبت خود را از دست داده باشید. در پایان روز تعداد بسیاری از متولدین فروردین ممکن است فکر کنند که فعالیت و کار درست را پیدا کرده اند و تسلیم ناامیدی نمی شوند.

اردیبهشت:،

تمرکز شما امروز بر روی خودتان است. هرچیزی که با امور جاری شما سر و کار دارد (همسر، سلامتی) و همچنین با احتیاجات دوستان صمیمی تان، اهمیت پیدا می کند. سطح انرژی که صرف کار خود می کنید به حال و سلامتی جسمانی شما بستگی دارد.

خرداد:

ستاره ها پیشنهاد می کنند شما امروز باید از ابتکارات جدید جلوگیری کنید و انرژی خود را تا جایی که امکان دارد ذخیره کنید.خیلی از خردادی ها در طی روز دوستان خود را با سکوتشان شگفت زده خواهند کرد یا اینکه از صفحه رادار آنها ناپدید خواهند شد. بعد از ظهر شرایط محیطی برای شما پر از فریب خواهد بود.

تیر:

شما باید امروز خود را با رفتار آرام و سنجیده بگذرانید و حداقل حالت آشکار را باید داشته باشید. جو بی احتیاط ساعات روز باعث عصبی شدن و گیج کنندگی در بعد از ظهر می شود. تاثیر گذار و حساس ترین جنبه ی شما به دل شوره مبهم و گنگ تبدیل خواهد شد.

مرداد:

در صبح و اوایل بعد از ظهر، جنبه ی قطعی و مسلم شما معما خواهد شد.حتی اگر در موردشرایط موجود خوشحال و راضی نیستید(حرفه شغلی،سبک زندگی شرایط زندگی) و در آرزوی بعضی تغییرات، به این نتیجه خواهید رسید که قدم های محکم و صریح برداشتن برای بهوبد اوضاع سخت خواهد بود.

شهریور:

سعی کنید به موقعیت مالی خود که در حال حاضر به چه صورت است فکر کنید. متولدین شهریور قادر نخواهند بود تا سریعا قرض و وام های خود را بپردازند که در اینصورت نیز دچار مشکل خواهید شد. صبور باشید و در کارها عجله نکنید. همه چیز به مرور زمان درست خواهد شد.

مهر:

اگر همکار شما علاقه مندی های شما را در کار لحاظ نکند، رسیدگی به برنامه های طولانی مدت به یک امر دردناک برای شما تبدیل خواهد شد. شاید در حین حل کردن همان مشکلات قدیمی که به نظر غیر قابل حل می رسند، دچار اضطراب شوید. امشب یک استراحت کوتاه بدون هیچ گونه فکر آزاردهنده به خود بدهید.

آبان:

امروز، روز شما با بی حوصلگی همراه خواهد بود، آبانی های فعال از این مسئله بسیار خوشحال خواهند بود: به همین دلیل است که تغییراتی که در عصر اتفاق می افتند مانند زمانی برای تنفس کردن هوای تازه برای آنها خواهد بود. متاسفانه، این زمان از روز نه تنها توطئه های کاری و وضعیت عشقی را در بر می گیرد بلکه حتی شامل ماجراجویی های خطرناک و حساس و ریسک پذیر نیز می باشد.

آذر:

اگر ممکن است، یک روز مرخصی بگیرید و از یک فرصت کمیاب برای استراحت استفاده کنید. آندسته از متولدین آذر که از ندای درون خود در رابطه با وظایف حرفه ای اطاعت می کنند نباید هیچگونه تغییرات اساسی در روند کار معمول خود ایجاد کنند و از انجام پروژه های جدید نیز اجتناب کنید.

دی:

امروز شما باید از رفتن به پروژه های جدید خود داری کنید. سستی و رخوت، شما را از زندگی مایوس می کند و مانعی برای انجام فعالیت هایتان می شود. کلیه تلاش ها را در نظر بگیرید، امور کاری به طور کامل راکد خواهند شد.

بهمن:

شروع روز، یک روز قابل پیش بینی و آرامی را نشان می دهد. در طی این زمان، کاملا مطابق با محتوای زندگی می شود طوری که به سختی احساس می کنید تغییرات جدی و اساسی به آن وارد شده است. بعد از ظهر اتفاقات ناگهانی را به دنبال خواهد داشت. امور مربوط به خانه، کار یا همسر ممکن است گیج کننده و پرتنش شود.

اسفند:

امروز باید قبل از اینکه تصمیمی بگیرید، تمام جوانب را بسنجید. عشق شما امروز خوب خواهد بود اما فکر می کنید که به زمان بیشتر برای با هم بودن نیاز دارید. اگر احساس می کنید در عشق شما تردیدی به دلیل از الان نمی توانید تصمیم بگیرید که به کجا بروید، به وجود آمده است در مورد احتمالات و اینکه در آینده شما دو نفر چه کسی یا چه چیزی خواهید شد، بحث کنید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه