بهرام رادان با سنتوری 2 می آید

بهرام رادان با سنتوری 2 می آید

بهرام رادان، بازیگر فیلم‌سینمایی «سنتوری» گفت: حجت‌الله ایوبى شخصا در جریان پروژه «سنتوری ۲» است. فعلا در حال مذاکره هستیم ولی به زودى با قطعى شدن اسامى، تیم سازنده را به رسانه‌ها معرفی خواهیم کرد.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از تسنیم، بهرام رادان، بازیگر فیلم «سنتورى» درباره حاشیه‌های مربوط به ساخته شدن ادامه فیلم «سنتورى» توضیحاتی داد و گفت: «من به عهدى که با مهرجویى بستم، وفادارم و با عشق و علاقه به امید ساختن باشکوه‌ترین فیلم استاد در خدمتشان هستم».

بهرام رادان با سنتوری 2 می آید

وى در مورد قصه فیلم «سنتوری ۲» گفت: «على چند سال در آسایشگاه بوده و حالا به اصرار هوادارانش به شهر برمی‌گردد. هانیه سال‌هاست از ایران رفته، زندگى خانواده بلورچى دگرگون شده، ولى على با عشق طرفداران میلیونى‌اش، شروع به ضبط آلبومش می‌کند و همزمان مهیاى برگزارى تور کنسرت‌هایش می‌شود که اتفاقات تازه اى برایش رقم می‌خورد».

بهرام رادان همچنین درباره تیم سازنده سنتورى اضافه کرد: «فعلا در حال مذاکره هستیم ولی به زودى با قطعى شدن اسامى، تیم سازنده را به رسانه‌ها معرفی خواهیم کرد».

رادان با ذکر این نکته که برنامه ریزى تولید ادامه فیلم «سنتورى» براى زمستان – بهار ٩٣ – ٩۴ است، در مورد همکارى سازمان سینمایى براى جلوگیرى از احتمال پیش آمدن مشکلاتی که قسمت اول «سنتورى» با آن درگیر بود، توضیح داد: «حجت‌الله ایوبى شخصا در جریان پروژه «سنتوری ۲» است. امیدواریم با حمایت او و مجموعه تحت امرشان بهترین اتفاق براى این فیلم رقم بخورد تا مردم بتوانند باری دیگر با على سنتورى روى پرده سینما بعد از سال‌ها ملاقات کنند».

منبع: سینما باکس

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه