مطالب پيشنهادي

۲ گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس

دسته بندي : 💥 سرگرمی,عجایب
تاريخ : 24 نوامبر
بازدید : 1395
یک مرد میلیاردر امریکایی علیرغم داشتن ۵ فرزند تمام ثروت خود اعم از یک ملک ۴۰۰۰ متری و ۲۵۰ هزار دلار پول نقد را برای دوگربه محبوبش به ارث گذاشت.

 

۲ گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس, جدید 1400 -گهر

 

“سر لئون شپارد” ۷۹ ساله بعد از مرگش خانواده اش را در شوک بزرگی فرو برد. وقتی چند ماه بعد از مرگ این مرد میلیاردر وصیتنامه او گشوده شد مشخص گردید وی تمام ثروت خود را به گربه های محبوبش بخشیده است. در وصیت نامه او ذکر شده است تمام پولها و ملک خصوصی او برای آسایش و رفاه این دو گربه هزینه شود و زمانیکه این گربه ها مردند هرچه از ارثیه میلیاردی باقی بماند برای فرزندان او خواهد بود.

این مرد رئیس یک شعبه محلی ” بنیاد غذا و اقتصاد ” امریکا بود که در سال ۱۹۹۴ بازنشست شده و از آن هنگام تمام وقتش را در کنار گربه های محبوبش سپری کرده است. به گفته همسایگان این مرد علاقه عجیبی به دو گربه محبوبش داشته و هرگز از آنها جدا نبوده است. در حال حاضر وارث آقای میلیاردر متوفی ۵ فرزند ، ۱۲ نوه و ۶ نتیجه است که برای رسیدن به ثروت رویایی او باید تا مرگگربه

ها صبر کنند. سابقا نیز یک هتل دار بزرگ نیویورکی خانم ” لئونا هلمسکی” ۱۲ میلیون دلار از ثروت خود را برای سگ محبوبش به ارث گذاشت.

 

۲ گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس, جدید 1400 -گهر

۲ گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس, جدید 1400 -گهر

 

 

منبع: پرداد

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي