X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

۲ گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس

دسته بندي : سرگرمی,عجایب
تاريخ : ۳ آذر
بازديد : 899
یک مرد میلیاردر امریکایی علیرغم داشتن ۵ فرزند تمام ثروت خود اعم از یک ملک ۴۰۰۰ متری و ۲۵۰ هزار دلار پول نقد را برای دوگربه محبوبش به ارث گذاشت.

 

0.563866001385280767 parsnaz ir 2 گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس

 

“سر لئون شپارد” ۷۹ ساله بعد از مرگش خانواده اش را در شوک بزرگی فرو برد. وقتی چند ماه بعد از مرگ این مرد میلیاردر وصیتنامه او گشوده شد مشخص گردید وی تمام ثروت خود را به گربه های محبوبش بخشیده است. در وصیت نامه او ذکر شده است تمام پولها و ملک خصوصی او برای آسایش و رفاه این دو گربه هزینه شود و زمانیکه این گربه ها مردند هرچه از ارثیه میلیاردی باقی بماند برای فرزندان او خواهد بود.

این مرد رئیس یک شعبه محلی ” بنیاد غذا و اقتصاد ” امریکا بود که در سال ۱۹۹۴ بازنشست شده و از آن هنگام تمام وقتش را در کنار گربه های محبوبش سپری کرده است. به گفته همسایگان این مرد علاقه عجیبی به دو گربه محبوبش داشته و هرگز از آنها جدا نبوده است. در حال حاضر وارث آقای میلیاردر متوفی ۵ فرزند ، ۱۲ نوه و ۶ نتیجه است که برای رسیدن به ثروت رویایی او باید تا مرگگربه

ها صبر کنند. سابقا نیز یک هتل دار بزرگ نیویورکی خانم ” لئونا هلمسکی” ۱۲ میلیون دلار از ثروت خود را برای سگ محبوبش به ارث گذاشت.

بخوانید :   پیام و متن تبریک بازنشستگی

 

0.421803001385280769 parsnaz ir 2 گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس

0.475759001385280770 parsnaz ir 2 گربه وارٍث ثروت میلیاردی یک مرد شدند / عکس

 

 

منبع: پرداد

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي