Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فال روز ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ چه چیزی برای شما رقم می زند؟

تاريخ : ۱۶ بهمن
بازديد : 490

فال روز ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ چه چیزی برای شما رقم می زند؟

 

fal rozane 1424 فال روز 17 بهمن 1393 چه چیزی برای شما رقم می زند؟

فروردین:

.

این یک روز کامل برای خرید کردن می باشد. بودجه خانواده شما یک پول دریافت خواهد کرد. قوچ ممکن است در مشکلات مالی بر روی پدر و مادر و یا افراد با نفوذ حامی خود حساب باز کند. یکی از وظایف او بازگرداندن تعادل بین حق درآمدها و هزینه ها می باشد.

اردیبهشت:

.

امروز برج ثور برای انتخاب کردن آزاد است و می تواند با افراد با نفوذ و مقتدر در تعامل باشد. خانم های برج ثور زیبا و جذاب خواهند بود. آنها می دانند که چیزهای زرق و برق دار لحظات ناخوشایند را از بین می برد.

خرداد:

.

از تمامی طول روز برای تقویت تمامی زمینه های خود استفاده کنید. برای انجام کارهای خود هیچ عجله ای لازم نیست. ا برخی زمان ها رابرای آراستگی ظاهر خود و ایجاد قدرت در درونتان در نظر بگیرید. امروز برج جوزا می تواند پایه و اساس تمام اطلاعات و دیگر چیزها پی ریزی کند.

تیر:

.

افکار برج سرطان در تمام طول روز به آینده مشغول خواهد بود. شما ممکن است دوباره قادر به انجام پروژه ای که داشته اید باشید. شما در انتظار می مانید و یا اینکه به عقب برمی گردید برای انجام تعهد فراموش شده تان به عقب برمی گردید. ناراحت نباشید اگر بعضی چیزها درست کار نمیکنند مثلا بعضی از بودجه هاتون از بین رفتن و یا دوستانی که در راه دوری از شما هستند نسبت به شما بی تفاوتند.

بخوانید :   پیام تبریک روز سپندارمذگان

مرداد:

.

اگر شما به یک موقعیت جدی معتبر چشم دوختید، آماده باشید برای تمامی دیدارها و ظاهری بی عیب و نقص داشته باشید.البته ممکن است شما یک رقیب جدی داشته باشید که توانایی او تقریبا با شما برابر است که در این مورد یک خمایت مخفی یا تیمی شما را کمک خواهد کرد.

شهریور:

.

تمامی چیزهای بد متوقف می شود و هیچ مانعی بر روی برج سنبله امروز تاثیر نخواهد داشت.اشتهای شما زیاد می شود بنابراین توانایی های شما بالا می رود. این یک روز فوق العاده برای حل و فصل درگیری با دوستان و دوستداران است. کسانی که از دیدگاه ها و اعتقادات شما حمایت می کنند.

مهر:

.

۶ فوریه ۲۰۱۵ روز خوبی برای معاملات املاک و مستغلات، پرداخت های بزرگ، کسب اقلام کلاسیک و جمع آوری عتیقه می باشد. این روز همچنین برای تمامی اقدامات زندگی موفقیت آمیز می باشد. شما باید مساله موجود در پرداخت وامتون رو امروز حل کنید.

آبان:

.

موفقیت امروز عقرب بر تصمیم آگاهانه و همکاری با دیگران استوار است. معاندت متقابل از هر دو عقرب ممکن است مانع از بهره وری و اتحاد آن ها گردد. بیش از حد سرسخت ، فردگرایی قوی و کینه توزی ممکن از باعث سرکوب عزت نفس او گردد و این یک مساله است.

بخوانید :   آدرس پل طبیعت با ماشین

آذر:

.

امروز مشکل خاصی از نظر مالی نخواهید داشت مخصوصا اگر صورت فلکی قوس سخت کوش باشد و محیط کاری خوبی داشته باشد. در این روز مدیریت مالی خوب اهمیت زیادی خواهد داشت. شما نباید غذای خوب ، چیزهای مد روز گران قیمت و آرایش با کیفیت را رد کنید. اما برخی از وجوه را باید به کارهای دیگر مانند مالیات ، کمک های خیریه و غیره اختصاص دهید.

دی:

.

این روز ، روز بسیار مناسبی برای اوقات فراغت ، خلاقیت وعشقو عاشقی برای شما می باشد. در کسب و کار نترسید و خواسته های خود را که شامل مسائل مالی است جلو بندازین . نظر شما بالاترین نظر می باشد و این احترام زیاد شرکایتان به شما را نشان می دهد.

بهمن:

.

تلاش برج دلو به ابراز وجود ممکن است به طرز ناراحت کننده ای با شکست مواجه شود. در بهترین حالت در بعضی از روابط خارجی خود دچار محدودیت می شوید. ( برای مثال: لغو یک رویداد ، حسادت یا نفرت کسی ). بدترین چیز آن است که اعتماد به نفس شما ممکن است پایین بیاید.

اسفند:

.

در تاریخ ۶ فوریه سال ۲۰۱۵ دسترسی به هر لذتی اما در حد معمول برای برج حوت وجود دارد . ممکن است بعضی لحظات ناخوشایند برای شما وجود داشته باشد: تاخیر ، امتناع ، مشکلات سفر . اما آنها به سختی می تواند یک مشکل جدی برای شما به وجود آورد.

بخوانید :   چند راهکار بسیار ساده و اساسی برای حل مشکلات زندگی
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي