دانلود فیلم خارجی رایگان

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

تاريخ : 25 آوریل

داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون نظام مهندسی می توانند با دارا بودن مدرک دیپلم تا دکتری در این آزمون ثبت نام کنند . در ادامه این بخش از گهر به زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ پرداخته ایم.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی برای هر سه گروه معماران تجربی، کاردان های تجربی و داوطلبان متقاضی ورود به حرفه مهندسی یکسان می باشد. معمولا داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون نظام مهندسی می توانند در دو بازه زمانی اردیبهشت و بهمن ماه جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی برای هر کدام از گروه ها متفاوت می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام باید در زمان تعیین شده جهت ثبت نام اقدام نمایند. معمولا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی قابل تمدید نیز می باشد.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نظام مهندسی در دو بازه زمانی می توانند جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی اقدام نمایند. زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ در دو بازه زمانی اسفند و اردیبهشت ماه می باشد.

داوطلبان در صورت عدم قبولی در دوره اول آزمون نظام مهندسی می توانند در دوره دوم نیز ثبت نام نمایند. برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی داوطلبان می توانند به سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مراجعه نمایند.

داوطلبان برای شرکت در آزمون نظام مهندسی به سه گروه تقسیم خواهند شد. گروه اول داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی یا غیرفنی می باشند. این گروه از داوطلبان می توانند در آزمون معماران تجربی شرکت نمایند.

گروه دوم داوطلبانی می باشند که دارای مدرک کاردانی فنی  می باشند. این گروه از داوطلبان می توانند در آزمون کاردان های تجربی شرکت کنند. گروه سوم نیز داوطلبانی می باشند که دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر می باشند. این گروه از داوطلبان می توانند در آزمون ورود به حرفه مهندسان شرکت کنند.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۱

همانطور که گفته شد ثبت نام آزمون نظام مهندسی در دو بازه زمانی از سال انجام می شود. داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۱ می توانند در صورت داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام اقدام نمایند. افراد متقاضی ثبت نام در آزمون معماران تجربی، کاردان های تجربی نیز می توانند در این بازه زمانی جهت ثبت نام اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۱ معمولا در بازه زمانی خرداد ماه انجام می شود. زمان ثبت نام داوطلبان متقاضی ورود به حرفه مهندسان از ۱۵ تا ۱۷ خرداد ماه می باشد. زمان ثبت نام داوطلبان متقاضی آزمون معماران تجربی و کاردان های فنی نیز از ۱۷ تا ۲۱ خرداد ماه می باشد. معمولا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی تا دو روز بعد از اتمام تاریخ اولیه آن قابل تمدید می باشد.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۱

داوطلبانی که موفق به ثبت نام یا قبولی در آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ماه نشده باشند جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی می توانند برای بازه زمانی اسفند ماه اقدام کنند. ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۱ نیز برای تمامی داوطلبان متقاضی معماران تجربی، کاردان های فنی و متقاضیان ورود به حرفه مهندسان یکسان می باشد.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۱ معمولا در بازه زمانی دی ماه انجام می شود. داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون ورود به حرفه مهندسان از ۱۰ تا ۱۴ دی ماه می باشد. زمان ثبت نام داوطلبان متقاضی آزمون معماران تجربی و کاردان های فنی نیز از ۱۵ تا ۲۱ دی ماه می باشد. معمولا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی تا دو روز بعد از اتمام تاریخ اولیه آن قابل تمدید می باشد.

برای مطالعه شرایط آزمون کارشناسی رسمی ماده ۲۷ نظام مهندسی ۱۴۰۱ کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی می باشند می توانند بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی در صورت داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام در بازه زمانی مقرر اقدام به ثبت نام نمایند.

معمولا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی در دو بازه زمانی از سال انجام خواهد شد. ثبت نام آزمون نظام مهندسی در اردیبهشت و اسفند ماه هر سال انجام خواهد شد. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه inbr.ir انجام خواهد شد. در ادامه مراحل ثبت نام آزمون نظام مهندسی را به ترتیب خدمتتان بیان خواهیم کرد.

۱- ورود به سامانه inbr.ir از طریق مرورگر اینترنت 

۲- انتخاب گزینه آزمون های ورود به حرفه از منوی سمت راست

۳- انتخاب گزینه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان 

۴- انتخاب گزینه خرید کارت از منوی سمت راست

۵- انتخاب نوع آزمون و کلیک بر روی گزینه ادامه

۶- وارد کرددن اطلاعات مورد نیاز و انتخاب درگاه پرداخت 

۷- دریافت شماره پیگیری پرداخت و انتخاب گزینه ادامه روند پرداخت

۸- وارد کردن اطلاعات بانکی و کلیک بر روی گزینه پرداخت 

۹- بازگشت به صحفه قبل و انتخاب گزینه ادامه روند ثبت نام

۱۰- وارد کردن شماره ملی و شماره سریال خریداری شده

۱۱- تکمیل اطلاعات ثبت نام 

******داوطلبان و متقاضیان ثبت نام آزمون نظام مهندسی در صورت داشتن هر گونه سوال و یا کسب اطلاعات در رابطه با زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی می توانند همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب از طریق تلفن ثابت با شماره ۷۰۷۰۳۰۷۵-۰۲۱ با مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره نیتا تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

۱- زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی معمولا در چه تاریخی می باشد؟

ثبت نام آزمون نظام مهندسی معمولا در دو بازه زمانی اردیبهشت و اسفند هر سال انجام خواهد شد.

۲- برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی  باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

برای ثبت نام علاقمندان باید به سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مراجعه نمایند.

۳- آیا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی قابل تمدید می باشد؟

معمولا زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی تا دو روز بعد از زمان ثبت نام اولیه تمدید خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي