فال روز 14 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

تاريخ : 14 آذر

فال روز ۱۴ آذر ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 14 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فال روز ۱۴ آذر ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

متولد فروردین:

با اینكه امروز نسبت به زندگی خوش بین هستید، اما می توانید احساس كنید كه اتفاقاتی دارد می افتد كه نگرانی و اضطراب برای شما ایجاد می كنند. اما به این معنی نیست كه شما از تغییر می ترسید و مخالف آن هستید؛ فقط به این خاطر است كه دلواپس این هستید كه مبادا طرح ها و برنامه هایی كه برای خودتان دارید خراب شوند. انرژی تان را صرف این نكنید كه با تلاش و كوشش بسیار بخواهید روال زندگی را به همان شیوه قدیمی برگردانید. به جای جنگیدن با تغییر و دگرگونی، با آغوش باز به استقبال شان بروید. منتظر چه هستید؟ از همین حالا شروع كنید!

متولد اردیبهشت:

شما بیش از حد در حالت سکون و بی حرکتی مانده اید، زیرا فکر می کنید که در همین مقطعی که هستید خوب است و همه اتفاقات به همین نقطه ختم می شود به همین دلیل تلاشی را انجام نمی دهید و اوضاع اطراف برایتان اهمیتی ندارد. شما بیش از حد مثبت بین هستید، همه مسائل زندگی با مثبت بینی تان حل نمی شود. در بعضی از مراحل لازم است که تلاش و فعالیتی از خود نشان دهید. بیش از حد در ﺁینده به سر می برید کمی نیز در امروز زندگی کنید. زندگی امروز نیز برایتان اهمیت داشته باشد.

متولد خرداد:

سیاره حاكم شما عطارد، امروز به خاطر اینكه اورانوس از مسیر خودش خارج شده و سد راه او شده، دچار استرس و ناراحتی شده است. اگر در محل كارتان پیغامی گرفتید كه شما را آشفته و ناراحت كردسعی كنید كه آن لحظه هیچ تصمیمی نگیرید تا كارها را خراب تر نكنید. در عوض، اجازه دهید كه این درگیری و ناراحتی راه خودش را برود. شما باید در آخر تصمیم خود را بگیرید و اجازه دهید كه دیگران هم حتی اگر جواب واضح و دقیقی نداشته باشند موضع خود را آشكار كنند. پس عجله نكنید!

متولد تیر:

شما امروز بسادگی می توانید همه کارهایتان را خیلی راحت بگیرید. ممکن است مقدار زمان و پولی که در طول یک پروژه طولانی مدت هزینه می شوند را دست کم بگیرید. با این وجود باید تمام این دلایلی که شما را از اتمام کارتان برحذرمی دارند کنار بگذارید. اما لازم نیست برای وقت کمی که دارید هیجان زده و نگران شوید؛ این هیاهو را فراموش کرده؛ در کار خود غرق شوید و ذهن خود را از همه این مشغولیت ها پاک کنید.

متولد مرداد:

شما می توانید هیجان نشاطی را كه دارد به سمت تان می آید، در هوا حس كنید، كه نیازتان به ثبات و پایداری را به بارزه دعوت می كند. معمولا، شما می خواهید كه به خودتان خوش بگذرانید، مخصوصا اگر اخیرا به سختی كار كرده باشید. پس احتمالا نمی توانید در مقابل یك دعوت جالب توجه ایستادگی كنید. در نهایت، بهتر آن است كه كاری غیر ازكارهای معمولی انجام دهید كه اجازه نمی دادند شما كمی تفریح كنید.

متولد شهریور:

امروز شما مجبورید تصمیم مهمی بگیرید كه این تصمیم می تواند بر خانواده تان هم تاثیر بگذارد. اگر لازم شد با یكی ازا قوام مسن یا حداقل یكی افراد هم سن و سال خود مشورت كنید. مثل اینكه یك نفر پایش را از محدوده شما فراتر گذاشته و برای شما محدودیت ایجاد كرده است. در هر صورت شما باید برای رسیدگی به مسئولیت های خانوادگی هم وقت كافی اختصاص بدهید.

متولد مهر:

حتی اگر امروز یك قرار ملاقات بسیار مهم داشته باشید، ممكن است اتفاقاتی برایتان بیفتد كه مجبور شوید آن را به وقت دیگری موكول كنید. شاید شما مسئول باشید كه كارهای بیشماری را در اندك زمان یانجام دهید، اما ممكن است انتخاب دیگری نداشته باشید. اگر روال عادی زندگی تان امروز دچار تغییراتی شد و مجبور شدید برنامه ریزی دوباره ای داشته باشید نگران و مضطرب نشوید. فقط با جریان تغییرات پیش بروید و بهترین كاری كه می توانید را انجام دهید و مطمئن باشید دیگران نیز شما را حمایت می كنند.

متولد آبان:

شما قادرید که در حدود اختیارات خود فرمان دهید و این باعث می شود دیگران به شما به عنوان راهنمای راه خود نگاه کنند. به هر حال فقط چون دیگران شما را به چشم یک انسان بلند مرتبه می بینند به معنی این نیست که بخواهید مسئولیت های بیشماری قبول کنید و به خوبی هم بتوانید از عهده آنها برآیید. شما درباره تصمیماتی که باید بگیرید زیاد مطمئن نیستید اما نگرانی اوضاع را بهتر نمی کند. فقط سعی کنید تا آنجا که درتوان دارید و با استفاده از اطلاعاتی که بدست آورده اید بهترین تصمیم را بگیرید.

متولد آذر:

شما حس ششم فوق العاده ای دارید و می توانید حدس بزنید كه در آینده چه اتفاقاتی برایتان می افتد. اما امروز به مانع دشواری برخورد می كنید. حل كردن این مشكل ممكن است خیلی آسان نباشد، آن را نادیده نگیرید كه ممكن است همین مشكل برایتان سرنوشت ساز باشد. به جای اینكه دنبال یك راه حل ساده و سریع برایش باشید، سعی كنید یك راه پیدا كنید كه شما را در طولانی مدت به راه تان برساند.

متولد دی:

ممکن است احساس کنید که نیاز است در رابطه با کاری که اخیرا انجام داده اید توضیحی بدهید اما قبل از اینکه احساس پشیمانی و تاسف کنید انگیزه خود را از این کار مشخص کنید. اگر واقعا از حدو حدود خود خارج شده اید عذرخواهی لازم است. اما کاری انجام ندهید که بعد وانمود کنید از انجام آن متاسف هستید. به یاد داشته باشید شما مسئول این نیستید که دیگران چگونه به رویکرد مستقیم شما واکنش نشان می دهند.

متولد بهمن:

عطارد حُقه باز خطوط ارتباطی دَرهم بَرهمی دارد و سعی می كند كه پیام هایی را به اورانوس استوار برساند. متاسفانه، شما نمی توانید اكنون به افكارتان اعتماد كنید؛ به خاطر اینكه قادر نیستید كه تشخیص دهید كدام درست و كدام غلط است. می توانید از فرضیات تان استفاده كنید كه درباره این اطلاعات گم شده تنها راهی است كه دارید. اما نتیجه تان به خیال نزدیك تر است تا با واقعیت. تا می توانید مشغول باشید، اما تا زمانی كه هوا برای تان صاف و یك دست شود صبر كنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ كنید.

متولد اسفند:

شما در کار یا حرفه ای مشغول هستید که اصلا رضایتی از این کار ندارید، به همین دلیل عدم رضایت از شغلتان باعث شده است که شما در شرایط بدی قرار بگیرید. احساسات خود را تجزیه و تحلیل کنید، تا ببینید مساله ای که مدتی است برای آن اینقدر ناراحت هستید ارزش این همه نگرانی و دلسرد شدن از زندگی را دارد؟ قبل از این که در مورد هر موضوعی نگران باشید بهتر است اول به آن فکر کنید و بعد غصه را آغاز نمایید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي