مطالب پيشنهادي

۱۰ نکته مهم که خانم‌ها آرزو دارند آقایان بدانند !

تاريخ : 21 بهمن
بازديد : 1125

آقایون عزیز و محترم ، باید بگویم خانم‌ها احساس می‌کنند ما میتوانیم فکر آنها را بخوانیم. البته هیچ وقت هم در خواندن فکر خانم‌ها موفق نیستیم ! آنها هم مطمئنا این را میدانند! همینقدر میدانیم که زنان دوست دارند درباره آنها بیشتر مطالعه کرده باشیم و آنها را بهتر بشناسیم، حالا از راه خواندن فکرشان باشد یا از راه دیگر.

۱۰ نکته مهم که خانم‌ها آرزو دارند آقایان بدانند !, جدید 1400 -گهر

برای نوشتن این مقاله ، از حدود ۲۵۰ خانم تحقیق به عمل آوردیم و در نهایت به این لیست ۱۰ موردی که در زیر می خوانید رسیدیم :

۱- سعی نکنید خانم‌ها را تحت تاثیر قرار دهید!

خوب گوش کنید . شما میتوانید خانمها را تحت تاثیر قرار دهید. اما بزرگترین اشتباه مردان این است که با چیزهایی میخواهند زنان را تحت تاثیر قرار دهند که فقط به درد تحت تاثیر قرار دادن مردها میخورد!  قسم خوردن؟ دعوا؟ شوخی های عجیب و غریب؟ با این کارها مثل شخصیت‌های طنز تلویزیون که مورد پسند آقایان است میشوید! اما برداشت خانمها از این رفتارهای شما چیز دیگری است و با خیال راحت می گویم تحت تاثیر دیوانه بازی قرار نمی گیرند!  اگر میخواهید واقعا به شکل مرد رویاهای یک زن باشید ، باید بدانید چگونه می توانید دل او را به دست بیاورید.

 موقعیت شناس کسی است که مطمئن است همسرش لحن او را می شناسد و می داند این موضوع فقط یک شوخی است و از طرف دیگر در جمع هرگز شوخی نمی کند.

 

۳- بیشتر خانمها به پول خیلی اهمیت نمیدهند!
بیشتر مردان ایرانی – با هر وضعیت مالی – فکر می کنند خانمها فقط به مردهای پولدار علاقه دارند، و هرقدر که مرد پولدارتر باشد ، زن بیشتر به او رغبت دارد. خب ما دروغ نمیگوییم ؛ اگر همه شرایط دیگر یکسان باشد ، خانمها مایلند با مردی زندگی کنند که حداقل پرتلاش تر است! اما همانطور که شما به شرایط دیگر یک خانم هم اهمیت میدهید ، درآمد ماهیانه و خانه و ماشین شما هم گاهی برای او چندان اهمیتی ندارد.
اگر شما بدانید چطور رفتار کنید ، او بدون توجه به درآمدتان به شما علاقه خواهد داشت. البته اگر خیلی خسیس باشید و یک ریال هم نخواهید برای او خرج کنید ، این قصه دیگری است. این دیگر چندان ربطی به پول ندارد، بیشتر برمیگردد به  پیام غیر کلامی که به او میدهید و به او میفهماند برای او هیچ ارزشی قائل نیستید. اینجا فقط باید به شما گفت که پول هایتان را دقیقا برای چه زمانی نگه داشتید ؟!
۴- خیلی مراقب رفتار با او در جمع باشید
زیاد دیدم مردانی را که در جمع با همسرشان خوب برخود نمی کنند ، مخصوصا پسرهای جوانی که تازه ازدواج می کنند و یک مقداری دچار جوگرفتگی شده اند و جلوی خانواده خود و خانواده همسرشان شوخی های ناجور یا تمسخر می کنند ، همین کارهای ساده به خانم این پیام را می رساند که او را تحقیر کرده اید یا میخواهید ارزش او را پایین بیاورید.
خانمهای زیادی را دیده ام که از این رفتار به شدت شاکی هستند که چرا مردان با آنها در جمع خوب برخورد نمی کنند ، لطفا برای آرامش خودتان هم که شده در جمع خانوادگی و دوستانه خیلی بیشتر مراقب همسرتان و رفتارتان با او باشید.
۵- رازهای مهم یا پیش پا افتاده خود را از او پنهان نکنید!
 روابط عاشقانه بر پایه اعتماد است و صداقت است. شما شریک زندگی هم هستید ، تا جایی که می توانید با همسرتان حرف بزنید ، بگذارید راحت بگویم ، مبهم بودن ما آقایان خانم ها را به شدت نگران و مضطرب می کند ، شاید به خود بگویید ” اینکه چیزی نیست که بخاطرش نگران باشد ، واقعا به من اعتماد ندارد ؟! ” ولی دوست عزیز او یک زن است و کوچکترین مسئله مبهم – بخاطر اینکه به شما علاقه دارد – او را نگران می کند ، لطفا مبهم نباشید.
۶- آنها از اینکه جواب پیامک یا تماس‌شان را نمی‌دهید نگران می‌شوند!
به نظر خیلی ساده می آید ولی بسیاری از آقایان نمی دانند جواب ندادن به پیامک یا تماس چه تاثیر بدی بر خانم ها دارد ، فکر آنها هزار راه می رود و مدام نگرانی های جدید به ذهن‌شان اضافه می شود تا شما جواب دهید ، شاید خیلی به نظر شما مسئله مهمی نباشد ولی بسیاری از نگرانی ها و استرسهای خانم ها در زندگی از همین موارد کوچک شروع می شود.
لطفا اگر به تماس یا پیامک همسرتان اهمیت نمی‌دهید ، بعدا از بی توجهی و مشکوک شدن او نسبت به خودتان گلایه نکنید.
۷- خانم ها متوجه می شوند …
خانمها دید نزدیک بسیار خوبی دارند و وقتی در خیابان با هم راه می روید و نگاهتان می چرخد به سمتی که نباید بچرخد ! همسر شما متوجه می شود ، بخواهید یا نخواهید او بهرحال از این نگرانی ها دارد که شما به چه کسی نگاه کردید ، با چه کسی صحبت می کنید و … بدترین اشتباه مردان این است که در اینجور حساسیت های خانمها عصبانی می شوند و از کوره در می روند و برعکس زرنگ ترین مردان کسانی هستند که مراقب نگاه و صحبت ها و شوخی هایشان با جنس مخالف هستند و همواره با تعریف از همسر خود این نگرانی ها را کمتر می کنند.
البته اگر همسرتان به شما اعتماد دارد قدردان او باشید و از این اعتماد سوءاستفاده نکنید مطمئن باشید تاثیرش را حتما در زندگی‌تان خواهید دید!

۸- ابراز علاقه کنید لطفا !
پیامک ها را دست کم نگیرید ، با هر وسیله ای و به هر روشی ابراز علاقه کنید! اگر او به شما بگوید: “عزیزم دوستت دارم” ، و شما بگویید “منم همینطور!” همین احتمالا شروع بحث شما خواهد شد. همینطور اگر در جواب بگویید “من هم دوستت دارم” شما دارید حرف خود او را به او پس میدهید! خب این قدری ظریف است ولی چنین جوابی به او میفهماند که چقدر به او کم توجه هستید. اگر واقعا میخواهید علاقه تان را به او نشان دهید ، خسیس نباشید! از همه کلمات استفاده کنید، و از همه ضمایر ، و سعی کنید خیلی مخفف جواب ندهید! مگر اینکه بخواهید از علامت های    ۳و > در آخر پیامتان یک قلب بسازید!

۹- وقتی غر میزند ، توجه شما را میخواهد!
شاید کمی عجیب بنظر برسد ! اما وقتی شروع به غر زدن به شما میکند، فقط میخواهد به او توجه کنید و بگویید دوستش دارید! وقتی به شما بی توجه میشود ، به او توجه کنید! وقتی می گوید :”ازت متنفرم !” بگویید:” تو متنفر باش ، من که خیلی دوستت دارم.”
عذرخواهی از اشتباهات ، بخشیدن ، و روابط عاشقانه بسیار دلنشین و ابراز علاقه و توجه ، اثرات بد دعواها و آسیب زدن ها و مخالفت ها را ترمیم میکند . پس ساکت و سرد نباشید.

 

۱۰- رسیدن به خود فقط برای خانمها نیست !
آقایان محترم ! به قدری خانم ها از رسیدگی نکردن شما به خودتان شاکی هستند که حد ندارد ، رسیدگی و مرتب و تمیز بودن فقط مخصوص خانمها نیست ، شما هم باید لباس های تمیز بپوشید در خانه عطر بزنید ، موها و صورتتان همیشه مرتب و تمیز باشد ، این نشاندهنده توجه شما به همسر و خانواده تان است ، از همین امروز تصمیم بگیرید به خودتان بیشتر برسید تا اثرات آنرا به وضوح مشاهده کنید.

 

 

 منبع: ذهن نو

۲- بدجنس شدن نشانه محبت نیست !

زمانی که کم سن و سال بودیم یکی از تفریحات ما اذیت کردن خواهرمان یا دخترهای فامیل و همسایه بود ! خب حالا که بزرگ شده ایم چی؟ مطمئنا کارهای ناخوشایند ، مانند شوخی با خانم در یک جمع و یا مسخره کردن دیگر جایی در روابط ما با همسرمان ندارد! البته دقت کنید منظورمان این نیست که ناگهان از شوخی کردن دست بکشید و به یک آدم خشک نچسب تبدیل شوید! اینطور بگویم: خانم ها ترجیح میدهند شما یک بذله گوی مودب و موقعیت شناس باشید تا یک آدم بی ادب با حرکات احمقانه!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي