فال روز 1 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 1 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 1 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 1 بهمن 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

ساعات روز برای انجام کارهای روزانه است. در طول این مدت نباید زیاد شفاف باشید. از پروژه های خلاق در مدیریت خود استفاده نکنید. ساعات عصر از انجام کار های خسته کننده روزانه آسوده می شوید.

اردیبهشت:

محاسبات و برنامه های شما در طی روز عملی می شوند، اما روند رو به جلو آنها هنگام عصر متوقف می شود. در پایان روز ممکن است یک اتفاق غیر منتظره تغییراتی را برای زندگی روزمره شما به ارمغان بیاورد. در طول روز از تغییرات طبیعت و توجه به مسائل هیجان انگیز لذت ببرید.

خرداد:

در نیمه نخست روز با پیروزی های کوچک سر گرم خواهید بود. ممکن است از طرف محیط اطراف تان اندکی آزرده شوید. تکمیل تکالیف یا کار های خسته کننده امکان پذیر می باشد.

تیر:

هنگام صبح کار های ساده تر را انجام دهید و انرژی خود را برای کل روز ذخیره نمایید. ممکن است در پایان روز با یک کار خانه غافلگیر شوید. چیزی را برنامه ریزی نکنید. سعی کنید تا حدی سبک زندگی خود را تغییر دهید.

مرداد:

در آغاز روز کاملا مادی گرا و دقیق خواهید بود. در مقابل، در هنگام عصر اجازه نمی دهید موارد جزیی شما را آزار دهند و توجه تان را بر روی چیز هایی اساسا متفاوت متمرکز خواهید نمود.

شهریور:

در تمام طول روز رفتار طبیعی و خود جوش شما جزء بهترین خصایص تان به شمار خواهد آمد. اما اگر خسته یا آزرده باشید آن روی سکه را هم بروز خواهید داد. خود را وادار به انجام کار هایی که دوست ندارید نکنید و روی شاد کردن خود متمرکز شوید.

مهر:

شروع کار در آغاز روز توصیه نمی شود چون انگیزه تان کم است و ممکن است جو روز شما را بیازارد. ممکن است حواستان با یک پروژه نا تمام پرت شود. در پایان روز انرژی لازم برای انجام کارها را به دست می آورید.

آبان:

به نفع شماست که در طول روز به جزییات همه چیز آگاه باشید و نگاهی عمیق به مسائل اطراف خود داشته باشید. ممکن است زمان زیادی را صرف دقت و تجزیه و تحلیل امور کاری نمایید.

آذر:

امروز به افراد و شرایط وابسته هستید. در نیمه اول روز وظایف حرفه ای خود را با وجدان کاری انجام دهید و رعایت سلسله مراتب را در اداره فراموش نکنید. روی گزارش های ارائه شده از سوی زیر دستان خود دقت لازم را صرف کنید.

دی:

روز آرامی را در پیش رو دارید. یک اتفاق غیر منتظره در حال وقوع است. شاید مجبور باشید اولویت های خود را مجددا بررسی کنید و یا در ظاهر خود تغییری ایجاد نمایید.

بهمن:

تمام روز احساس استیصال خواهید داشت. هر چه تلاش می کنید مشکلات را از سر راه تان بردارید، سعی شما بی نتیجه می ماند. در پایان روز از این حس رهایی می یابید. این لحظه زمان شگفت انگیزی برای خرید مطمئن (به ویژه برای مردان) است.

اسفند:

دیگر زمان آن رسیده که دست از عقاید افراطی بردارید. در هنگام عصر صداقت شریک تان به شما اثبات خواهد شد و زمان بسیار خوبی برای پیشرفت شما خواهد بود.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه