✓ برنامه اکران فیلمهای روز چهارم جشنواره فیلم فجر ( 13 بهمن 97)
در این بخش از گهر برنامه روز چهارم جشنواره فیلم فجر مصادف با شنبه ۱۳ بهمن ۹۷ را برای شما علاقمندان به سینما تهیه کرده ایم.
اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۹۷ از ۱۰ بهمن ماه در سینماهای تهران و سینماهای منتخب کشور آغاز گردیده است.
برنامه اکران فیلمهای جشنواره فیلم فجر روز چهارم
جدول پخش فیلم های چهارمین روز جشنواره فیلم فجر
سینما | فیلم | ساعت | |
---|---|---|---|
آستارا تهران | طلا | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
آستارا تهران | معکوس | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
آستارا تهران | متری شیش و نیم | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
آستارا تهران | قسم | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | تیغ و ترمه | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | روزهای نارنجی | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | حمال طلا | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | جمشیدیه | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | روزهای نارنجی | ۱۴:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | حمال طلا | ۱۷:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | جمشیدیه | ۱۹:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | سرخ پوست | ۲۲:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | ماجرای نیمروز ۲: رد خون | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | درخونگاه | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | سمفونی نهم | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | سال دوم دانشکده من | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | دیدن این فیلم جرم است! | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | سونامی | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | غلامرضا تختی | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | زهرمار | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | زهرمار | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | شبی که ماه کامل شد | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما استقلال | خون خدا | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | شب آفتابی | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | ناگهان درخت | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | مردی بدون سایه | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | قصر شیرین | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | یلدا | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | سرخ پوست | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | ماجرای نیمروز ۲: رد خون | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | درخونگاه | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | سمفونی نهم | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | شبی که ماه کامل شد | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | خون خدا | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | بچه خور | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | دلبند | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | طلا | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | معکوس | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | متری شیش و نیم | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | قسم | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | ناگهان درخت | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | مسخره باز | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | آخرین داستان | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | ایده اصلی | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | آشفته گی | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | آخرین داستان | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | ایده اصلی | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | آشفته گی | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | بنفشه آفریقایی | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | مردی بدون سایه | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | قصر شیرین | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | یلدا | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | مسخره باز | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | بنیامین | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | بیست و سه نفر | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | جان دار | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | پالتو شتری | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | جمشیدیه | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | روزهای نارنجی | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | حمال طلا | ۲۱:۳۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | بنفشه آفریقایی | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | بنیامین | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | بیست و سه نفر | ۲۱:۳۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | سال دوم دانشکده من | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | دیدن این فیلم جرم است! | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | سونامی | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | غلامرضا تختی | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | پالتو شتری | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | تیغ و ترمه | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | جان دار | ۲۱:۳۰:۰۰ |