برنامه اکران فیلمهای جشنواره فجر در روز سوم ( 12 بهمن 97)
۱۲ بهمن سومین روز جشنواره فیلم فجر می باشد در ادامه برنامه کامل اکران فیلم های جشنواره را در روز سوم مشاهده می کنید.
فیلمهای جشنواره فجر در روز سوم – جشنواره فیلم فجر ۹۷
برنامه زمانپندی پخش فیلمهای جشنواره فیلم فجر در روز ۱۲ بهمن ۹۷
سینما | فیلم | ساعت | |
---|---|---|---|
آستارا تهران | شبی که ماه کامل شد | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
آستارا تهران | خون خدا | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
آستارا تهران | شب آفتابی | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
آستارا تهران | طلا | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | بیست و سه نفر | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | جان دار | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | پالتو شتری | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
ایران مال ۱ | تیغ و ترمه | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | جان دار | ۱۴:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | پالتو شتری | ۱۷:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | تیغ و ترمه | ۱۹:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- سالن اصلی | روزهای نارنجی | ۲۲:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | حمال طلا | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | جمشیدیه | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | سرخ پوست | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه | ماجرای نیمروز ۲: رد خون | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | درخونگاه | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | سمفونی نهم | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | سال دوم دانشکده من | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم | دیدن این فیلم جرم است! | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | دیدن این فیلم جرم است! | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | سونامی | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما استقلال | غلامرضا تختی | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما استقلال | زهرمار | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | معکوس | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | متری شیش و نیم | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | قسم | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما جوان ۱ | ناگهان درخت | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | روزهای نارنجی | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | حمال طلا | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | جمشیدیه | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما شکوفه ۱ | سرخ پوست | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | سونامی | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | غلامرضا تختی | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | زهرمار | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۱ | شبی که ماه کامل شد | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | خون خدا | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | دلبند | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | رورانس | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | طلا | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما فرهنگ ۲ | معکوس | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | مردی بدون سایه | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | قصر شیرین | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | یلدا | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
سینما ماندانا ۱ | مسخره باز | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | قصر شیرین | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | یلدا | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | مسخره باز | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- مایاک، لالهزار | آخرین داستان | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | متری شیش و نیم | ۱۵:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | قسم | ۱۸:۰۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | ناگهان درخت | ۲۰:۳۰:۰۰ | |
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس | مردی بدون سایه | ۲۳:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | ایده اصلی | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | آشفته گی | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | بنفشه آفریقایی | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
مگامال ۱، مگامال ۲ | بنیامین | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | تیغ و ترمه | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | جان دار | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس تماشا ۱ | پالتو شتری | ۲۱:۳۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | آخرین داستان | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | ایده اصلی | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس راگا ۱ | آشفته گی | ۲۱:۳۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | ماجرای نیمروز ۲: رد خون | ۱۵:۰۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | درخونگاه | ۱۷:۳۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | سمفونی نهم | ۲۰:۰۰:۰۰ | |
پردیس زندگی ۲ | سال دوم دانشکده من | ۲۲:۳۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | بنیامین | ۱۶:۳۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | بیست و سه نفر | ۱۹:۰۰:۰۰ | |
پردیس کیان ۱ | بنفشه آفریقایی | ۲۱:۳۰:۰۰ |