گلکسی S5 به سنت دیرین سامسونگ٬ خیانت خواهد کرد!

تاريخ : 3 مهر

شاید بتوان سری محصولات گلکسی S را یکی‌از بهترین تولیدات کمپانی سامسونگ در بازار تلفن‌های هوشمند عنوان کرد. محصولی که به لطف قدرت بی‌نظیر و صفحه نمایش مثال نازدنی‌اش٬ هرساله جوایز بهترین گوشی سال را درو می‌کند اما درباره بدنه پلاستیکی‌اش نظرتان چیست؟! آیا خرید یک گوشی که ادعا دارد بهترین وگران‌قیمت‌ترین تلفن هوشمند سال است با بدنه پلاستیکی کار  درستی است؟!

گلکسی S5 به سنت دیرین سامسونگ٬ خیانت خواهد کرد!, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در واقع شاید گلکسی S5 از این اتهام مبری بوده و یک بدنه خوش‌ساخت داشته باشد. گزارش‌های تازه٬ مدعی هستند کمپانی سامسونگ در نسل بعدی تلفن‌های هوشمند خود تجدید نطر کرده و یک محصول بی‌نظیر را به اسم گلکسی ۵ به تولید٬ خواهد رساند.

یکی از مهم‌ترین تغییراتی که در هنگام معرفی رسمی نسل پنجم گلکسی S5 خواهید دید٬ به جنس بدنه آن مربوط می‌شود. بدنه گلکسی S بعدی٬ از جنس آلمینیوم بوده و از طراحی نسل سوم سامسونگ در آن استفاده است. پیش‌تر نیز روزنامه‌های کره‌ای از اضافه شدن یک خط تولید تازه به این غول دوست‌داشتنی٬ حکایت داشته‌اند. این خط تولید جدید در نزدیکی سئول بوده و وظیفه تولید بدنه محصولاتی از جنس منیزیم و آلمینیوم را به عهده گرفته است.

یک نشریه تایوانی به‌تازگی آب پاکی را برروی دست شایعه‌پردازان ریخته و بدنه آلمینیومی گلکسی S5 بعدی را تایید کرده است. احتمالا پرچم‌دار آلمینیومی بعدی سامسونگ٬ در نیمه اول سال آینده معرفی خواهد شد.

هم‌چنین چند روز پیش شایعاتی مبنی بر طراحی و تولید گلکسی S5 با پردازنده ۶۴ بیتی منتشر شد که حاکی از قدرت باورنکردنی پرچم‌دار بعدی سامسونگ دارد. به نظر شما سایر ویژگی‌های شگفت انگیز گلکسی S5 چه خواهد بود؟!

 

 منبع: ای تی رسان
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي