گزارش حضور پیمان معادی در خندوانه

تاريخ : 5 فروردین

گزارش حضور پیمان معادی در خندوانه را برای شما همراهان خوب گهر در این مطلب آماده کرده ایم.

گزارش حضور پیمان معادی در خندوانه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پیمان معادی همبازی مورگان فریمن در «شوالیه‌ها» و متولد نیویورک، تنها بازیگر دو تابعیتی است که در سن شش سالگی برای پاسپورت ایران اقدام کرد و به کشور برگشت.

شامگاه پنجشنبه سوم فروردین پیمان معادی بازیگر سینما و تئاتر مهمان برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان بود.

رامبد جوان در ابتدا از پیمان معادی پرسید چه شد که در نیویورک به دنیا آمد و اضافه کرد معادی تنها دو تابعیتی سینمای ایران است که اول تابعیت آمریکایی داشته و بعد برای پاسپورت ایران اقدام کرده است. بازیگر «جدایی نادر از سیمین» در پاسخ گفت: «پدرم در دانشگاه کلمبیا درس می‌خواند، او هم کار می‌کرد و هم درس می‌خواند تا زمانی که دکترای حقوق گرفت. من و برادر بزرگم هم همان جا به دنیا آمدیم. وقتی درس پدرم تمام شد تصمیم گرفت به ایران برگردد و آن زمان من شش ساله بودم.»
 بازیگر «درباره الی» که دخترش بارانِ ۱۱ ساله را هم به استودیو «خندوانه» آورده بود در برابر درخواست رامبد جوان که از او خواست با پیمان معادی در سن ۱۲ سالگی حرف بزند گفت: «دخترم باران هم ۱۱ ساله است و احتمالا همان چیزی را که الان به باران می‌گویم به پیمان معادی ۱۲ ساله هم می‌گفتم. این که اصولت را پیدا کن و روی آن بایست، فرقی نمی‌کند چه اصولی اما چیزی داشته باشد که برای رسیدن به آن تلاش کنی و در این مسیر هم اشتباه بکن و هم تجربه.» پیمان معادی به غیر از باران، پسر سه چهار ساله‌ای به نام رایان هم دارد که در استودیو نبود.

این بازیگر ۴۶ ساله در ادامه گفت: «از ۴۰ سالگی به بعد حساس‌تر شده‌ام و از جمله چیزهایی که اندوهگینم می‌کند مشکلات بچه‌هاست؛ از فقر و مریضی تا مورد آزار قرار گرفتن‌شان. فکر می‌کنم یکی از کارهایی که باید در زندگی‌ام انجام دهم کاری برای همین بچه‌هاست.»

بازیگر نقش علی در «کمپ ایکس ری» خطاب به رامبد جوان ادامه داد: «با اسپانسر برنامه تو در این خصوص صحبت کردم و آن‌ها کد #۹۵*۷۸۰* را در اختیارم قرار دادند. خواهش می‌کنم هر کسی که الان این صحبت مرا می‌شنود گوشی‌اش را دستش بگیرد و با شماره‌گیری این کد هر مبلغی که دوست دارد واریز کند.»

او توضیح داد: «پولی که به این طریق جمع‌آوری شود می‌تواند در چند فاز ابتدا صرف اصلاح روند تغذیه کودکانی شود که از سو تغذیه رنج می‌برند. سپس به کودکانی برسیم که به علت فقر از تحصیل محروم‌اند. بعدتر پدر و مادرهایی را از زندان آزاد کنیم که کودکانشان بیرون زندان منتظرشانند.»

معادی در مورد نهادی که این پول را خرج خواهد کرد نیز گفت: «آن قدر موسسه شناخته شده و قابل اعتماد در این زمینه‌ها هست که نگران این قسمت از ماجرا نباشیم.»

همبازی مورگان فریمن در «شوالیه‌ها» در ادامه با یادی از پدر مرحومش گفت: «۲۶ یا ۲۷ سال است که بیزینسی برای خودم راه انداخته‌ام که از آن پول درمی‌آورم و در کنارش کار سینما هم می‌کنم. به خاطر دارم روزی که کارم را شروع کردم پدرم گفت اگر قرار شد دروغی بگویی که بابت آن ۱۰ هزار تومان بگیری، آن دروغ را نگو و بیا ۱۰ هزار تومان را از خودم بگیر! حتی شده ماهانه بیا از من پول بگیر و بگو فرضا این ماه اگر این دروغ‌ها را می‌گفتم این قدر درمی‌آوردم!»

کارگردان «برف روی کاج‌ها» با ذکر خاطره‌ای از مورگان فریمن گفت: «روز اولی که فریمن را دیدم، جلو رفتم و گفتم امروز روز به خصوصی برای من است که شما را می‌بینم اما او جواب داد آقای فریمن تا چند دقیقه دیگر می‌آید! فکر کردم شوخی می‌کند اما وقتی برگشتم و مورگان فریمن را پشت سرم دیدم فهمیدم او بدلش است! آن قدر از همه نظر شبیه‌اش شده بود که امکان تشخیص‌شان از هم وجود نداشت.»

بازیگر نمایش «در انتظار گودو» در پایان گفت: «در حال راه‌اندازی کارگاهی آموزشی به شکل رایگان هستیم که امیدوارم تا هشت، نُه ماه دیگر اجرایی شود. قرارمان این است که فراخوان این کارگاه را در سطح کشور منتشر کنیم و از بین متقاضیان گزینش کنیم. برای تدریس هم درجه یک‌های هر رشته را خواهیم آورد.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي