گزارش تصویری تمرین تیم ملی

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 12 اکتبر

کی روش ظاهرا با مشکلات کنار آمده و به بازی با تایلند به عنوان اولین دیدار تدارکاتی تیمش در راه جام جهانی نگاه می کند

تیم ملی  بدون انجام بازی تدارکاتی تنها با تمرین و تمرین آماده دیدار با تایند و البته جام جهانی می شود.اولین روزهای تشکیل اردوی تیم ملی سکوهای کمپ را سرمای پائیزی فرا گرفته تا جایی که حضور ۲۰ هوادار در کمپ برای تمرین جمعه باعث می شود خبرگزاری ها خبر بدهند استقبال خوبی از تمرین تیم ملی به عمل آمده است!به هر حال کی روش که ظاهرا با مشکلات کنار آمده  به بازی با تایلند به عنوان اولین دیدار تدارکاتی تیمش در راه جام جهانی نگاه می کند و ظاهرا برنامه های اصلی اش را در سال آینده و نزدیک به جام جهانی پی خواهد گرفت.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱)اشکان دژاگه یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم ملی دوباره برگشته تا در ورزشگاه آزادی کولاک کند اما ظاهرا نشانه های آن مصدومیت طولانی در نمایش های او هنوز وجود دارد.او در تمرین کمی محتاط است تا دوباره مصدوم نشود  و در آینده ای نزدیک به ترکیب اصلی فولام برسد.باید دید اشکان در بازی با تایلند نمایش های درخشانش در ورزشگاه آزادی مقابل قطر و کره را تکرار خواهد کرد یا همین احتیاط مانع از آتش بازی دوباره اش می شود.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲)شجاع خلیل زاده احتمالا خوش پرش ترین مدافع میانی تیم ملی و شاید فوتبال ایران باشد که البته در جوانی کاملا پخته  و با تجربه بازی می کند و تقریبا هیچ وقت اشتباهات کشنده نداشته .پرش  بلند او پیش چشم کی روش با موفقیت همراه بوده اما به نظر می رسد احتمال حضور صادقی یا  منتظری کنار سید جلال بیشتر از شجاع باشد.نکته ای که خلیل زاده خودش هم  به آن واقف است.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۳)در تمرین روز پنجشنبه به نظر می رسید بازیکنانی که کاور نارنجی دارند نفرات اصلی اند.ظاهرا در تمرین جمعه هم همین گونه بوده  و اگر اینطور باشد می توان گفت حسین ماهینی  بعد از مدت ها فیکس خواهد شد .البته  باید دید با آمدن بیت آشور باز هم این کاور نارنجی بر تن ماهینی خواهد ماند یا نه.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۴)مجتبی جباری  با وجود اینکه  بعد از مدت ها در یکی دو مسابقه الاهلی قطر به میدان رفته باز هم فیکس خواهد بود و جلوتر از آندو و نکونام بازی می کند.تنها رقیب او در اردوی تیم ملی محمد نوری است که اتفاقا خیلی با انگیزه و آماده نشان می دهد (او در تمرین  تیم ملی بسیار بهتر از آنجه در بازی های پرسپولیس می بینیم  بوده) اما بعید است کی روش نوری را به مجتبی ترجیح دهد.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۵)ظاهرا  خلعت بعد از یکی دو روز تمرین انفرادی مشکلی برای بازی با تایند ندارد اما اینکه کی روش از او استفاده کند یا نه اصلا معلوم نیست.کی روش در صحنه ای بدیع  با کاور  این بازیکن شوخی جالبی با خلعتبری انجام می دهد  تا رابطه  اش با بازیکنان خود را تنها در تمرین و مسابقه خلاصه نکند.
۶)واکنش رحمان احمدی در برابر ضربه  گوچی جالب است .ورژنی پائین تر از حرکت عابدزاده مقابل ضر به فرانکی هایدوک از تیم ملی امریکا اما اینجا مدافعان کار رحمان را راحت کرده اند و انگار توپ به گلر تیم ملی اصلا نرسیده است.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۷) بعد از پایان تمرین دکتر خانلری با وسواس خاصی محلول های تقویتی  و نوشیدنی ها را در اختیار بازیکنان قرار می دهد .صف کشیدن بازیکنان برای برداشتن بطری های نوشیدنی هم جالب است.

 گزارش تصویری تمرین تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۸)دانیال داوری همچنان یکی از چهره های مورد توجه تمرین تیم ملی است .البته او مقابل دوربین ها و این همه علاقمندی زیاد رغبتی به لبخند زدن ندارد!

منبع:بهترین ها

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي