X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

گریه استیو بالمر برای خداحافظی از مایکروسافت

تاريخ : ۱۰ مهر
بازديد : 415

خروج استیو بالمر از مدیر عاملی مایکروسافت در حالی صورت گرفت که هیچ کس سخنرانی و عملکردی مشابه او نداشته است. شور و اشتیاق او برای شرکت الکتریکیش باعث شد که رویداد های عادی شرکت را شخصا به نمایشی از احساسات تبدیل کند که هرچند اغلب مورد انتقاد قرار گرفت اما هرگز فراموش نمی شوند.

1 250px Steve ballmer 2007 outdoors2 گریه استیو بالمر برای خداحافظی از مایکروسافت

این خبر ابتدای این هفته منتشر شد که Ballmer از مدیر عاملی مایکروسافت خداحافظی کرد. او اطلاع داده بود که برنامه دارد تا ۱۲ ماه آینده این کار را انجام دهد و از همان زمان جسنجو برای یک مدیر اجرایی جدید آغاز شده بود.

شدت احساسات بالمر در سخنرانی پایانی او بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. سایت TheVerge توانسته است یک ویدئوی اختصاصی از لحظات پایانی که بالمر بر روی صحنه بوده است به دست آورد. این فیلم حتی اگر نفهمید چه می گوید بسیار گویاست که خداحافظی یکی از با نفوذ ترین مردان تاریخ تکنولوژی از شرکتی که برای ایجادش تلاش کرده است را نشان می دهد. مکانی که پر از طرفدار مایکروسافت با فضای عاطفی متناسب با استیو بالمر و موسیقی متن Dirty Dancing می باشد.

0 0 618 http offlinehbpl.hbpl .co .uk News OMC ballmer 1280 20130930113635175 گریه استیو بالمر برای خداحافظی از مایکروسافت

صنعت تکنولوژی هرگز دوباره شخصی مانند او نخواهد داشت.

حالا که استیو رفته است، خواندن تاریخچه فعالیت او در مایکروسافت خالی از لطف نیست.

بخوانید :   آموزش اضافه کردن برف در عکس با فتوشاپ

لینک دانلود

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي