گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده

تاريخ : 16 ژانویه

در اینجا ۵ خانه از افراد معروف را برای شما نشان داده ایم که آنها را برای فروش قرار داده اند و شما با خرید این خانه ها و زندگی در آن معروف نمی شوید ولی می توانید به مانند یک انسان معروف زندگی کنید و همان طور که گفتیم تنها چیزی که احتیاج دارید پول است. این به شما کمک خواهد کرد که بدون آنکه وقت خود را برای پیدا کردن خانه های این چنانی تلف کنید به راحتی و تنها با داشتن پول کافی این چنین خانه ها را برای خود خریداری کنید.

خانه ی ساحلی رایان مورفی
منطقه :  Malibu , Calif
قیمت : $۶٫۹۹۵ million 

گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
سازنده  این خانه یکی از سازندگان کاخ ریاست جمهوری آمریکا باراک اوباما می باشد ، اما مورفی به دنبال جبران کمی پول خودش دست به فروش این ملک ساحلی زده است  که حدود یک سال پیش آن را از بازیگر معروف شارلیز ترون خریده است. این خانه ممکن است که در سال گذشته به دلیل جدا شدن ترون از شوهرش استوارت تامسون به اجبار به فروش گذاشته شده باشد ، اما هنوز همه جورامکانات به اندازه کافی در آن وجود دارد.
خانه ای که دارای سه اتاق خواب و ۳ حمام و همچنین دارای امکانات کامل ساحلی از جمله اسکله ای بزرگ با سالن ، کلبه ، آبگرم ، گودال آتش و حمام در فضای باز می باشد.

عمارت بزرگ جیانی ورساچه
منطقه : Miami Beach, Fla
قیمت : million $125

گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
عمارتی که با مدل ورساچی ساخته شده و ۲۰ سال پیش آقای جیانی آن را با قیمت ۱۰ میلیون دلار خرید ومساحت آن حدود ۱۷۵۰ متر مربع دارای ۱۰ اتاق خواب ، ۱۱ حمام و یک استخر و ۵۴ موزاییک آن در یک ردیف از طلا می باشد. در سال ۲۰۰۰ به قیمت ۲۰ میلیون دلار فروخته شد و بعد ها در سال ۲۰۰۹ تبدیل به یک هتلی زیبا شد و اکنون برای فروش گذاشته شده است.
با این همه زیبایی و امکانات بازهم به دلیل اینکه می گویند مدل ورساچه ۱۵ سال پیش از مد افتاده باعث شده که تمامی خریداران آن را به شک انداخته است.

خانه ای شبیه به تالاری بزرگ از میشائیل هال
منطقه : Los Angeles
قیمت : million $1.995

گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
مقدار زیادی از فضای این تالار از پرده تشکیل شده است. این خانه طراحی شده توسط معمار معروف هال لویت – که طراحی خانه اولیویا نیوتن جان ، دین مارتین ، دبی رینولدز و لیونل ریچی را هم انجام داده است- قسمت اصلی تالار دارای چهار اتاق خواب، پنج حمام و ۱ ورزشگاه درطبقه پایین واتاق مهمان با یک حمام مخصوص است ، فضای پاسیو بسیار گسترده و از هر طرف به فضای بیرن می توان چشم دوخت. هال از سال ۲۰۰۸ مالک این خانه است ، اما پس از جدایی خود از دکستر مجبور به فروش آن شده است.

آپارتمان زیبای کلاری دانس
منطقه : New York City
قیمت :  $۶ million

گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
دانس که یکی از بهترین بازیگران و برنده ی جوایز نقش اول زن می باشد و مالک این خانه است.او و همسرش این آپارتمان را با آجر و چوب های جنگلی بازساری کرده اند. این خانه دارای ۱۶ پنجره و سقفی بسیار بلند و ۳ حمام و ۳ اتاق خواب و شومینه ای بزرگ می باشد و دسترسی مستقیم به آسانسور در آن وجود دارد.

خانه ای شبیه به هواپیما ازگابور بل
منطقه : los angeles
قیمت :۱۴٫۹$ million

گران ترین خانه های هالیوودی فروخته شده, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
این خانه شبیه به مدل خانه هایی است که این روزها مردم زیاد می پسندند.خانه ای که در اصل برای پاریس هیلتون بازیگر معروف بوده است . مساحت آن حدود ۸۰۰ متر مربع و دارای ۲۶ اتاق و۷ حمام و ۷ اتاق خواب وچندین سالن در فضای باز و  فضاهای سرگرم کننده به میزبانی فرانک سیناترا، الیزابت تیلور و رونالد ریگان می باشد و مشرف به دریای زیبای لس آنجلس می باشد.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي