کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی

چند سالی است که عمل جراحی زیبایی بینی در میان اغلب افراد رواج زیادی یافته است و بعضا با تبلیغ های کوچک کردن بینی در خانه مواجه می شوند. در ابتدا فقط کسانی که در سنین نوجوانی و جوانی بودند، به فکر عمل زیبایی بینی بودند اما امروزه همه افراد در همه سنین دست به این عمل جراحی می زنند. برای کوچک کردن بینی روش های خانگی نیز وجود دارد. برای آشنایی با روش های کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی این بخش گهر را پایان مطالعه نمایید.

کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی

کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی

کوچک کردن بینی در خانه

بسیاری از افراد سوال دارند که چگونه دماغ خود را سر بالا کنیم؟ با استفاده از راهکارهای زیر می توانید تا حدودی به فرم بینی دلخواه خود برسید.

فشار دادن نوک بینی

کوچک کردن بینی با ورزش و انجام دادن برخی حرکات روی آن امکان پذیر است. پزشکان معتقدند غضروف نوک بینی به علت نرم بودن خاصیت شکل پذیری دارد. در سنین نوجوانی و کودکی این کار راحت تر اتفاق می افتد. برای کوچک کردن بینی با ورزش:

  • روزانه غضروف بینی خود را با دو دست گرفته و فشار دهید
  • این کار را به تعداد دفعات زیادی در روز انجام دهید
  • تا جایی این کار را انجام دهید که اثرات چزئی کوچک شدن بینی تان را ببینید.

استفاده از دستگاه های فرم دهنده بینی

شک و تردید زیادی در مورد عملکرد دستگاه خای کوچک کننده بینی وجود دارد و نتایجی که از این دستگاه ها گرفته شده، متفاوت بود. پد فرم دهنده این دستگاه ها بر روی بینی قرار می گیرد و دستگاه به یک منبع انرژِی(باتری یا برق) متصل است و از این طریق به بینی لرزش وارد می کند. قیمت این دستگاه ها خیلی زیاد نیست و به امتحان کردن آن ها می ارزد.

پودر زنجبیل

زنجبیل یکی از موثر ترین مواد برای ازبین بردن چربی های قسمت های مختلف بدن است. این ترفند در واقع راه گیاهی و طبیعی کوچک کردن بینی گوشتی محسوب می شود و برای بینی استخوانی مناسب نیست. برای این کار:

  • مقداری زنجیل را پودر کرده و به آب اضافه کنید
  • سپس این مخلوط را روی پوست بینی خود بمالید. توجه داشته باشید بار اول این کار می تواند کمی سوزش به همراه داشته باشد.
  • پس از قرار دادن مخلوط روی بینی، چند دقیقه صبر کنید و سپس آن را با دستمال پاک کنید.
  • برای بیشتر شدن تاثیر این کار می توانید از خمیر دندان نیز استفاده کنید.

این ترکیب در و اقع یک ماسک خانگی کوچک کننده بینی است.

یخ

حتما شنیده اید که سرد شدن باعث منقبض شدن هرجیزی می شود، بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست و سرد کردن بینی به هر شکلی باعث کوچک شدن آن می شود.

بخور

بخور یکی دیگر از راه های طبیعی کوچک کردن بینی است. بخار آب به منافذ پوست صورت وارد می شود و باعث خروج چربی ها می شود. برای استفاده از بخور:

  • بینی خود را 5 الی 20 دقیقه بخور دهید
  • در هنگام بخور بینی خود را ماساژ دهید تا چربی های زیر پوست خارج شوند
  • می توانید پس از بخور برای تاثیر بیشتر، مقداری یخ را بر روی بینی خود قرار دهید.

با استفاده از این راهکارها می توانید بدون به جان خریدن خطرات عمل های زیبایی، بینی خود را تا حدودی فرم دهید. اگر مشکل تنفسی حادی ندارید که نیاز به جراحی داشته باشد، حتی الامکان از عمل های زیبایی خودداری کنید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه