کشته شدن بازیگر ایرانی در سوریه؟ / عکس

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 1 ژانویه

به نقل از سایت ابنا، درحالی‌که هنوز آمار رسمی از تعداد شهدای حزب‌الله لبنان در سوریه منتشر نشده است مدتی است که یک وب‌سایت متعلق به گروههای نظام سوریه با انتشار تصاویری از اعضای حز‌ب‌الله مدعی شد تاکنون ۱۰۰۰ مجاهد این حزب در سوریه کشته شد‌ه‌اند.

کشته شدن بازیگر ایرانی در سوریه؟ / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پایگاه خبری “کلنا شرکاء” که چندی پیش این رقم را اعلام کرده و وعده داده بود بزودی تصاویر این افراد را منتشر می‌کند برای رسیدن به عدد دروغین خود اقدام به جعل تصاویر و انتشار اسامی جعلی کرده است!

نکته جالب توجه در تصاویر جدید این سایت مخالف دولت اسد، انتشار تصویری متعلق به بازیگر فیلم سینمایی ایرانی “خداحافظ رفیق” است که با نام «حسن محمود نسر» در بین دیگر تصاویر منتشر شده قرار دارد!!

این تصویر متعلق به «کاوه مهدوی» بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است که در سال ۱۳۸۲ در فیلم دفاع مقدسی “خداحافظ رفیق” به کارگردانی و نویسندگی «بهزاد بهزادپور» ایفای نقش کرده است.

تصویر منتشر شده از سوی پایگاه معارضان نظام سوریه

 

کشته شدن بازیگر ایرانی در سوریه؟ / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
 

 

کاوه مهدوی در فیلم خداحافظ رفیق

فیلم  “خداحافظ رفیق” نخستین فیلم بلند بهزاد بهزادپور است که آن را به تهیه کنندگی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ساخته است. این فیلم که تا کنون چندین بار از تلویزیون پخش شده به دلیل نوع نگاه خاص آن به مقوله دفاع مقدس با استقبال مردمی روبرو شد.

به اذعان اهالی هنر خداحافظ رفیق” فیلمی است که هنوز هم پس از ۹ سال از تولید آن برای خیلی‌ها تازگی دارد و دیگر مانند آن در سینمای ایران نخواهد آمد.

شایان ذکر است پایگاه خبری “کلنا شرکاء” تاکنون به وعده اعلام نام و عکس ۱۰۰۰ کشته خود عمل نکرده و تنها ۴۵۰ عکس منتشر کرده که علاوه بر تحریفاتی از نوع مذکور، بسیاری از تصاویر شهدای واقعی نیز ، تکراری و از زوایای گوناگون بوده و برای تعدادی از آنان هم اسامی جعلی به کار برده است.

 منبع:خبرپو

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي