کریمی: به دوستان بگویید من حالا حالاها هستم

تماشا: علی کریمی، دیشب قبل از سفر به کوالالامپور، در گفت و گویی با تماشا حضور در جمع سه بازیکن برتر سال آسیا را پیروزی بزرگی دانست.

علی کریمی در آستانه یک موفقیت بزرگ دیگر قرار گرفته. او دیروز به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا به مالزی رفت تا در مراسم انتخاب بهترین های سال قاره شرکت کند. به نظر می رسد فوتبال در 34 سالگی دوباره به مرد محبوب فوتبال ایران روی خوش نشان داده. ستاره ای که سال 2004 جایزه بهترین بازیکن قاره را گرفت، حالا دوباره یکی از سه نامزد نهایی گرفتن این جایزه.

گمانه زنی ها می گوید شانس «لی کئونگ هو»، رایکن تیم ملی کره جنوبی بیش از کریمی است. با این وجود کریمی برخلاف 8 سال پیش حالا ابایی ندارد از اینکه روی سن برود و جایزه را نگیرد. در گفت و گویی کوتاه با فرشاد عباسی، عکاس روزنامه تماشا، کریمی از امیدواری اش برای گرفتن این جایزه حرف زده و اینکه حضور در میانه سه نامزد نهایی را هم موفقیتی بزرگ می داند. این گفت و گو دیروز غروب انجام شد، چند ساعت پیش از پرواز به مالزی.

کریمی: به دوستان بگویید من حالا حالاها هستم
چقدر حساب کرده ای که بتوانی جایزه را بگیری؟ امیدواری یا نه؟

– هر چه قسمت باشد. حالا من می روم ببینم چه می شود. همین که جزو سه تا هستیم، خیلی است. هر چی قسمت باشد. هر چی آن بالایی بخواهد.

2004 هم این جایزه را گرفتی ولی یادمان هست آن روزها ظاهرا خیلی برایت مهم نبود. این جایزه را اگر بگیری چه فرقی دارد با آن سال؟

– بالاخره خدا خواست در این شرایط قرار بگیرم و دوباره شانس داشته باشم. حالا ببینم چه می شود.

مهدی مهدوی کیا گفته آخر همین فصل خداحافظی می کند.

– هر کسی می تواند درباره زندگی ورزشی خودش تصمیم بگیرد، هر تصمیمیهم گرفت همه باید به آن احترام بگذارند.

تو خودت برای سال آینده برنامه ای نداری؟

– من حالا حالا ها هستم در خدمت تان عزیزم! به دوستان بگویید حالا حالاها هستیم در خدمت تان.

گردآوری: گروه ورزش گهر
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه