مطالب پيشنهادي

کاستاریکا همچنان به پیروزی های خود ادامه می دهد

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 30 ژوئن
بازدید : 526

کاستاریکا همچنان به پیروزی های خود ادامه می دهد

کاستاریکا و یونان در ورزشگاه هرنا بوکو شهر رسیف به مصاف هم رفتند که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی متعادلی به نمایش گذاشتند. البته یونان در اواخر نیمه نخست به بازی مسلط شد و می‌توانست دروازه کاستاریکا را باز کند اما ضربه “سالپینگیلیس” با واکنش خوب دروازه‌بان کاستاریکا مواجه شد.

کاستاریکا همچنان به پیروزی های خود ادامه می دهد, جدید 1400 -گهر

در نیمه دوم بازیکنان کاستاریکا بر بازی مسلط شدند و توانستند در دقیقه ۵۲ با بغل پای فنی “برایان لوئیس” به گل برسند. پس از این گل کاستاریکایی‌ها عقب نشستند. اتفاق مهم اخراج “دوارته” بازیکن کاستاریکا در دقیقه ۶۶ بود که باعث شد این تیم دقایق باقی مانده مسابقه را ۱۰ نفره بازی کند. البته یونانی‌ها نتوانستند از امتیاز برتری نفری خود استفاده کنند. دقایق پایانی یونانی‌ها سراپا حمله شدند اما درخشش دروازه‌بان کاستاریکا مانع از به ثمر رسیدن گل شد اما سرانجام در ثانیه‌های پایانی ضربه “سوکراتیس” وارد دروازه کاستاریکا شد تا این دیدار در وقت قانونی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

در وقت‌های اضافی دو تیم کاری از پیش نبردند و کاستاریکا که به دلیل ده نفره شدن تمایل بیشتری داشت کار به ضربات پنالتی کشیده شود به هدفش رسید و ۵ بر ۳ به برتری رسید.

منبع: isna.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي