دانلود فیلم خارجی رایگان

کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست

دسته بندي : 💊 سلامت,پوست و مو
تاريخ : 29 نوامبر

هیدرودرمی یا آبرسانی پوست یکی از بهترین روش های پاکسازی و آب رسانی پوست می باشد و همچنین برای درمان آکنه و پسوریازیس بدون استفاده از مواد شیمیایی است. با استفاده از هیدرودرم یا آبرسانی پوست ، بیماری های دیگر پوستی را می توان درمان کرد. در ادامه مطلب کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست را می خوانید.

کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست

کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

هیدرودرم ابریژن و آب رسانی به پوست درمانی است که برای موردهای زیر استفاده میشود .

– خطوط ریز و چین و چروک

– پیری زودرس

آفتاب سوختگی

آکنه و جراحت

– پوست های ناصاف

– گرفتگی پوست

– بسته بودن منافذ

– ایجاد بافت های سالم تر

فایده های شیوه هیدرودرم و آبرسانی عبارتند از:

– تمیز کردن سلول های مرده پوست که امکان دارد سبب گرفتگی رنگ چهره شود

– بستن منفذهای باز پوست

– کاهش ظاهر اسیب دیده پوست بخاطر قرار گرفتن در معرض نور خورشید و افزایش سن

– صاف کردن چین و چروک ها و خطوط ایجاد شده بر روی پوست

– بهبود شرایط برخی از انواع جوش ها و اکنه های روزانه

– ایجاد ظاهر زیباتر، جوان تر، شفاف تر و چه بسا اصلاح ساختار پوست

– آبرسانی و رساندن اکسیژن به لایه های پوست.

روش انجام شیوه هیدرودرم میکرو ابریژن

کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

این شیوه منجصر به فرد بطور هم زمان در پنج سطح گوناگون کار میکند . در هر نشست هیدرودرمی با استفاده از آب، اکسیژن و گازهای پزشکی دیگر( استفاده از این گازها اختیاری است) که در سرعت فوق صوت ارائه میشود ، شست و شو پرفشار به آرامی در پوست انجام میشود . این شستشوی آهسته سبب باز شدن حفره ها و نابود کردن ماده های زائدی است که بصورت طبیعی در زمان چند سال در پوست ایجاد شده اند. ازاین گذشته ، در هر جلسه میکرودرم ابریژن گردش خون میکرو در ناحیه بهبود یافته انجام می شود . پوست با طراوت تر، جوان تر و صاف تر میشود .

عوارض هیدرو میکرودرم ابریژن

در طول جلسات اجمالا هیدرومیکرودرم ابریژن، بسته به مدل پوستی که دارید، پوست شما صورتی رنگ میشود یا رنگ نسبتا روشن تری پیدا میکند . با این حال، در طول ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بعد از پایان جلسه، پوست شما عموما به رنگ طبیعی خود برمیگردد تا شما بدون هیچ ناراحتی فعالیت های روزانه خود را از سربگیرید.

تمامی شیوه های هیدرومیکرودرم ابریژن چه برای بیمار چه برای کادر پزشکی بی آزار هستند. از آنجایی که در این شیوه از هیچ نوعی از تقوت نور استفاده نمی شود، به همکاری پزشک نیازی نیست. از این رو، هر فرد مجربی از حیث قانونی میتواند شیوه میکرودرم ابریژن را انجام دهد. باتوجه به بی آزار بودن دستگاه هیدرومیکرودرم ابریژن، این دستگاه بعنوان دستگاهی پزشکی که کم ترین اسیب را وارد میکند ، طراحی شده است.

قبل و بعد از درمان با روش میکرودرم ابریژن

کاربرد هیدرودرمی یا آبرسانی پوست, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

پس از انجام روش هیدرومیکرودرم ابریژن، باید برای مراقبت از پوست از کرم ضد افتاب استفاده کنید. دست کم از کرم ضد افتاب با SPF 30 استفاده کنید و در صورت امکان تلاش کنید از قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید پرهیز کنید. با به سرکردن کلاه لبه پهن و عینک آفتابی از پوست خود مراقب بیشتری به عمل آورید.

قبل از انجام شیوه هیدرومیکرودرم ابریژن با متخصص پوست مشورت کنید. افرادی که در دوازده ماه قبل برای درمان اکنه داروهای ضدآکنه ایزوتریتینوئین را استفاده نموده اند ، نمی توانند این شیوه را انجام دهند، همچنین افردی که عفونت های پوستی فعال مانند زخم یا تبخال دارند، قادر به انجام این شیوه نیستند. افرادی که بیماری پوستی ای دارند که بدرستی قابل معالجه نیست، هم نمی توانند این شیوه درمانی را مورد استفاده قرار دهند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي