مطالب پيشنهادي

کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

تاريخ : 4 نوامبر
بازديد : 1768

آینه های هارمونی و زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل می دهند ، اما کاربرد آینه در دکوراسیون به چه شکلی می تواند زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه شما ببخشد؟

mirror decoration ideas کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

کاربرد آینه در دکوراسیون منزل

آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، با استفاده از بازتاب ها باعث می شود اتاق بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. نه تنها آینه ها می توانند یک نوع سرگرمی در دکوراسیون ایجاد کنند ، بلکه با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. در اینجا چندین روش وجود دارد که می توانید به فضاهای مرده خانه خود با آینه ها روح ببخشید  – از ساده ترین کاربردها تا ابتکاری ترین.

۱- آینه با قطعه هندسی

907507 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

هنگام انتخاب آینه برای اتاق مورد علاقه خود ، در انتخاب گزینه های خود محدود نشوید و سعی کنید آینه ای زیبا با اشکال هندسی مختلف استفاده کنید. همه مدلهای مختلف آینه های در جای خود بسیار زیبا خواهند بود . قاب بزرگ و طلایی این آینه در یک الگوی هندسی خیره‌کننده شکل گرفته چنان جذابیت دارد که سطح بازتابی در مرکز روح تازه ای به خانه می بخشد.

۲-باز کردن فضا

584537 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

این آینه بزرگ با حاشیه زیبا در مکانهای مختلف خانه کاربرد دارد. این آینه نه تنها تمام فضای آینه ای را که نیاز دارید به شما می دهد ، بلکه با دادن توهم نوری فضای اتاق را بسیار باز می کند.

۳- گالری آینه ای

637577 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

آینه ها جلوه زیبایی به گالری ها و قابهای روی دیوار می بخشند ، به خصوص هنگامی که به عنوان یک مکان نمایشی داخل دکوراسیون باشد. در این دفتر خانه ، یک جفت آینه زیبا در میانه های قابهای هنری قرار گرفته است. قاب بندی یکسان ، نمای کل دیوار با همدیگر مرتبط کرده است ، در حالی که اضافه کردن آینه گرد در بالا ، شکل چیدمان را به هم می ریزد و باعث عدم ایجاد علاقه بصری می شود.

۴- استفاده زیاد از آینه 

227844 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

روش دیگر استفاده از آینه ها در دیوار گالری مانند می باشد ، شما می توانید با اشکال ساده و قابهای زیبا با آینه ها یک دیوار گالری مانند خلق کنید.

۵- استفاده در فضاهای خاص

879182 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

تقریبا در هر حمامی آینه ای روبروی وان قرار دارد ، اما تبدیل شدن دیوار پشت وان به یک دیوار آینه ای قطعا فضای بی نظیری را ایجاد می کند.

بخوانید :   طرز تهیه اشکنه به روش های مختلف

این دیوار آینه ای عتیقه مانند به همراه وان و لوستر زیبا یک زیبایی خاص و جذابی را حمام بخشیده است.

۶-آینه های دکوراتیو جذاب

163691 Gahar ir کاربرد آینه در دکوراسیون مکانهای مختلف منزل

آینه هایی که در خانه شما وجود دارد قطعا کاربری هستند. اما لازم نیست هدف شما حتما برای استفاده آینه ها باشد ، می توان از آنها فقط به عنوان یک وسیله دکوراتیو مانند وسایل دیگر استفاده کرد. دیواری که می بینید با چند آینه آویز زیبایی خاصی را در دکوراسیون ایجاد کرده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي